Martin Šmahel vzal rád nový džob, ktorý mu prinesie do rodinnej kasy prepotrebné eurá a pustil sa do neho so všetkou zodpovednosťou. Nové epizódy Farmy už len svojím zameraním – teda súperením východniarov a západniarov sľubujú poriadne dusno.

Aj to už musel moderátor tlmiť, pretože na sociálnej sieti odkázal, aby tí, ktorým tento tip reality šou nesedí, ju nepozerali. Takisto vypichol, že to, ako sa správame, nie je dané miestom narodenia. „Táto Farma nemá ľudí rozdeľovať. Máme sa zamyslieť. Či chceme naďalej rozdeľovať Slovensko na Východ a Západ, alebo sa bude každý z nás čo najviac snažiť robiť všetko najlepšie, ako vie,“ napísal na instagrame. Zaváňa to rozporom medzi moderátorom a tvorcami, veď o konflikty vo Farme predsa ide…

 

Problém zo starej farmy

Martin Šmahel má však aj iný problém. Fyzický! Priznal totiž, že zranenie z čias, kedy bol sám farmárom, ho trápi dodnes. „Spomínate si, ako ma na Farme nabrala krava Malina a mne to vyhodilo platničku, ktorá mi tlačila na nerv? Je to môj dlhodobý problém a stalo sa mi to opäť. Fungujem s tým už asi 5 dní ale dnes už nevládzem predstierať pohodu,“ priznal. Dodal, že s tým ide niečo urobiť a nakopnúť sa k činom. Držíme palce, s platničkami nie sú žarty.