Včera odštartovala šou Farma, ktorá sa natáča na Záhorí. Ako minulý rok si aj tento rok tvorcovia rozdelili farmárov do dvoch tímov. Predošlú sériu tvorili bohatí a chudobní a teraz sú to východniari a západniari. Podľa toho majú rozdelené aj ubytovanie. Západniari sú v modrej časti statku, ktorá je modernejšia a východniari v oranžovej, ktorá je tradičnejšia. Zdá sa, že to nebude jednoduché, čo dokazuje už samotná včerajšia časť.

Moderátorka Evelyn vystrieda niekoľko outfitov.
Moderátorka Evelyn vystrieda niekoľko outfitov.
Zdroj: tv markíza

Ako prvé, čo sa tam odohralo bolo, že moderátorka Evelyn si sadla so súťažiacimi, ale nie spoločne. Najprv si vypočula západniarov a neskôr východniarov. Chcela vedieť, čo im na tých druhých prekáža. Neskôr si ich Evelyn posadila k jednému stolu a pustila dokrútku o tom, ako sa navzájom kritizovali.

Súťažiaci to budú mať jednoduchšie, ako to bolo po minulé roky.
Súťažiaci to budú mať jednoduchšie, ako to bolo po minulé roky.
Zdroj: tv markíza

Obhajovali sa

Podľa toho, čo všetko na seba ponakladali je už teraz jasné, že na statku bude poriadne dusno. ,,V čom sme lepší ako východ? Vo vyjadrovaní sa a v medziľudských vzťahoch,“ začala Bratislavčanka Barbora. ,,Ako tím budeme lepší. Východniari potrebujú vodcov a západniari sú vodcovia,“ skonštatoval Peter z Nových Zámkov. Kristína zo Senca si naopak myslí, že sa lepšie obliekajú. Mirka z Košíc východniarky obránila. ,,Že ony sa lepšie obliekajú? Tak to neviem, odkiaľ to tá baba nabrala.“

Postele majú oddelené plotom.
Postele majú oddelené plotom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Popradčan Radovan si tiež nedával servítku pred ústa. ,,Že cez víkend sú konečne prázdne cesty v Bratislave? Veď tak to je všade! A tá napichaná mi lezie na nervy. Normálne mi z nej vyskočia žily. Ja som vždy hovoril, že baby z východu sú krajšie a teraz sa to iba potvrdilo.“ ,,My máme krásne prirodzené dievčatá z východu. Nemusia si dávať botox a pery napichať. A jasné, že nás riešia, keď iba vysedávajú na kávičkách.“ ,,Východniari sú oveľa príjemnejší, skôr ti pomôžu a nehrajú sa na to, čo vôbec nie sú,“ skonštatoval Rasťo z Košíc.

Areál reality show Farma 2019 pri obci Sekule.
Areál reality show Farma 2019 pri obci Sekule.
Zdroj: EMIL VAŠKO
Anketa
Tešíte sa na nové diely Farmy?
  • 23%
  • 77%