Hviezda blogerky Evy Kramerovej (29) alias Evelyn vyletela poriadne vysoko. Blondínka má na konte vlastný seriál, účinkovanie v šou Let’s Dance, herecké úlohy v českých filmoch a dokonca i moderovanie úspešnej reality šou Farma, do ktorej sa vráti aj túto jeseň. A má aj internetovú reláciu s Petrou Polnišovou, s ktorou sú dobré kamarátky. Na začiatku však Evelyn zaujala najmä videami na sociálnych sieťach, kde sa nehanbila ukázať aj svoje kilá navyše a ešte si z nich aj uťahovať. Zdá sa však, že nadváha ju predsa len mrzela. Pretože v poslednom čase radikálne zmenila svoj výzor. Výrazne schudla a tvrdí, že v zhadzovaní kíl mieni pokračovať.

 Pred pár dňami ste na Instagram pridali fotku, kde vidieť, že vaša premena je naozaj neuveriteľná. Čo bolo impulzom pre zmenu?

Myslím, že impulzom na zmenu bola hlavne chuť. Bola som psychicky naladená na tento druh zmeny, a tak som sa pustila do toho!

August 2019
August 2019
Zdroj: Instagram, TV Markíza, Archív

 S čím ste začali? S chudnutím alebo chirurgickým zmenšením poprsia?

Myslím si, že prvý krok je vždy strava. Moja známa mi odporučila metódu metabolic balance, podľa ktorej mi upravili jedálniček. Keď som točila český film LOVEnie, herečka Ester Geislerová, s ktorou som tam hrala, mi vysvetľovala, že ona s „metabolicom“ veľmi schudla a odporučila mi ísť do jedného rezortu v Česku. Tam človek absolvuje detox a nastaví sa na dobrú stravu. Išla som tam a musím povedať, že to bol pre mňa taký ozajstný rozbeh, po ktorom sa objavili výsledky.

 

Ako vyzerá váš upravený jedálny lístok? Chce to veľké sebazapretie? Nechýbajú vám obľúbené jedlá?

Nechýba mi nič. Dám si, na čo mám chuť, ale s mierou. Stále som verná princípu, ktorý som sa naučila vďaka metabolic balance – jesť len bielkoviny, zeleninu, ovocie, a keď chlieb, tak ražný. Aj keď mám dni, keď sa „opustím“, vždy naskočím naspäť na to svoje stravovanie.

August 2018
August 2018
Zdroj: Instagram, TV Markíza, Archív

Takže občas zhrešíte?

Samozrejme, ale to nie je zhrešenie, veď to je život. Niekedy si treba dať a potom zas odoprieť, ale robiť to tak, aby mi bolo dobre a cítila som sa fajn.

Iba zmeniť stravu však  k peknému telu ešte nestačí. Zaradili ste do svojho denného programu aj šport?

Ja som aktívny človek, vždy niečo robím. Momentálne mám druhý mesiac trénera Filipa a je skvelý! Pre mňa je hodina s ním ako odmena.

Prezradíte teda, koľko kíl sa vám podarilo zhodiť alebo o koľko sa vám zmenila konfekčná veľkosť?

Bude to niečo okolo osemnásť až dvadsať kíl. Teraz sa to mení, lebo stále cvičím. Nohavice som zmenila zo štyridsaťšesť na štyridsať. Ten vrch tam síce stále mám na rozdávanie a najvrchnejšiu gombičku nikdy nezapnem, ale tak sa mi to páči.

S herečkou Petrou Polnišovou majú spoločnú internetovú reláciu.
S herečkou Petrou Polnišovou majú spoločnú internetovú reláciu.
Zdroj: Instagram, TV Markíza, Archív

Písalo sa však, že ste sa  v zime  rozhodli zveriť odborníkom a svoj dekolt ste si dali zmenšiť?

Áno, v novembri som si dala zmenšiť prsia u doktora Červeňa. Bolo to najlepšie rozhodnutie! Odporúčam každej žene, ktorá to má niekde v hlave, neváhať a ísť. Nechápem, prečo som tak dlho čakala.

Kto pri vás najviac stál a podporoval vás?

Sama som sa podporovala. Ale rodina a priatelia sa tešili so mnou.

Nie je to tak dávno, čo sa „bacuľka“ Evelyn ukázala v plavkách z dovolenky v Izraeli.
Nie je to tak dávno, čo sa „bacuľka“ Evelyn ukázala v plavkách z dovolenky v Izraeli.
Zdroj: Instagram

Ako na vašu veľkú premenu reaguje vaše okolie?

Asi dobre.

Už prebiehajú prípravy na reality šou Farma. Tešíte sa?

Teším sa. Samozrejme, koncept tohtoročnej Farmy je zaujímavý a hlavne odzrkadľuje niečo, čo je v našej spoločnosti stále aktuálne – vzťah východniarov a západniarov. Rovnako sa teším na súťažiacich a som zvedavá, ako sa to tento rok bude vyvíjať a či na farme spoločne dokážeme tie predsudky prekonať.

Asi máte menej obáv, keďže už viete, čo vás ako moderátorku čaká...

Ja mám vždy obavy. Som taká povaha.