Pri mori vypína nielen naša myseľ a telo, ale aj pleť. Prospievajú jej dni, keď  tvár zostane naturálna bez „chémie“. Hoci sa veľa žien cíti bez mejkapu, akoby boli nahé, je to len subjektívny pocit. Potvrdzujú to aj viaceré celebrity, ktoré išli verejne s kožou na trh a ukázali sa v morských vlnách či pri bazénoch tak, ako ich stvorila príroda. A čuduj sa svete, veľmi im to pristane!

Soňa Skoncová (32)

Moderátorka je krásna žena, ktorá k „doťuknutiu“ veľa nepotrebuje, čiže, ak ju na pláži stretnete nenalíčenú, nemôže sa stať, že ju nespoznáte. Aj ona sa riadi tým, že na dovolenke treba kozmetickú taštičku so šminkami odložiť a užívať si slnko len tak...

Dara Rolins (46)

Aj speváčka potrebuje vypnúť hlavu párkrát do roka kdesi pri mori. Pri svojej práci dokonale pozná, čo všetko je za tým, aby vyzerala vždy tip-top. Jej pleť je denne pod atakom púdrov, tieňov či maskár, čiže je jasné, že na dovolenke je toto posledná vec, ktorú rieši.

Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Zdroj: Instagram

Andrea Verešová (39)

Ak si myslíte, že krásna modelka nemá deň, kedy by sa nefintila pred zrkadlom, mýlite sa. Andrea Verešová má rada oddych so všetkým, čo k tomu patrí a z času na čas sa ukáže svetu aj bez akýchkoľvek úprav zovňajška. Musíme však uznať, že vyzerá fantasticky.

 

Lucia Lucid Sládečková (35)

Ako vizážistka má táto kráska štetce a líčidlá v ruke každý deň. Hoci Lucid baví meniť pred zrkadlom aj seba, občas má i dni, keď si neupraví ani obočie. A dobre robí, pretože tiež patrí do kategórie žien, ktoré nemusia na sebe upravovať nič a vyzerajú príťažlivo.

Lucia Slaninková (27)

Modelka má krásne zuby, veľké oči a dokonalé obočie, čiže aj keď sa rada líči v jemných odtieňoch, nepotrebuje to. Nemá problém šminky nepoužiť aj pár dní po sebe, čo dokazujú aj fotky z Bali, kde si to užila naturálna, po boku svojho priateľa.

Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Zdroj: Instagram

Jasmina Alagič Vrbovská (30)

Aj čerstvá mamička sa zaraďuje medzi celebrity, ktoré nemusia sedieť od rána do večera v kresle maskérok. No a jej zbierka líčidiel si určite oddýchne aj teraz, keďže ju bude zamestnávať  niekoľkodňový synček Sanel. Fintenie pôjde určite bokom, čo si už nacvičovala aj pri svojom malom synovcovi na snímke.

Alena Pallová (38)

Lekárka, ktorá skrášľuje nejednu celebritu, si na svoj výzor vždy potrpí, no fotka, kde sa na dovolenke objavila takto, zožala veľký úspech. Ľudia sa zhodli, že bez preexponovanej vizáže pôsobí oveľa mladšie a my musíme len súhlasiť.

Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Naše známe osobnosti sú pekné aj bez mejkapu.
Zdroj: Instagram

Michaela Kocianová (30)

Dlhonohú modelku miluje svet módy vďaka jej prirodzenosti a neraz sa na stránkach magazínov ukázala aj nenalíčená. Preto je u Michaely skôr rarita, keď trávi pred zrkadlom dlhé minúty so štetcom v ruke.

Romana Škamlová (30)

Blondínka zreje ako víno a ako sa vylepšila jej postava, tak isto je na tom aj jej tvár. Romana bez debaty patrí k prvotriednym kráskam, ktoré na pláži neostanú nepovšimnuté.