Zdá sa, že bývalá modelka a aktuálne podnikateľka Romana Škamlová (29) prežíva ideálne obdobie. Darí sa jej v biznise, pôsobí šťastne a v neposlednom rade vyzerá najlepšie ako kedykoľvek predtým. Svojimi ideálnymi krivkami či tehličkami na bruchu sa chváli na internete a pokračuje aj ďalej... Oveľa intímnejšie!

 

 

Dráždi

Blondínka sa otvorene priznáva, že k svojmu dokonalému telu si dopomáha rôznymi skrášľovacími procedúrami, ktoré odbúravajú tuk, vytvárajú „pekáč buchiet“ na bruchu či vypínajú pokožku. Tento Romanin prístup je viac ako sympatický, že dáva presný návod na to, ako vyzerať skvele ako ona. Naposledy však šokovala tým, že na svoju sociálnu sieť pridala záber z laserovej epilácie, kde jej odborníčka odstránila nežiadúce chĺpky- úplne všade. A Romana sa tým netajila.

 

 

„Dnes som prvýkrát vyskúšala laserovú epiláciu a zašli sme až do detailov. Všetko musí byť krásne hladké a jemné...,“ dráždila blondínka predstavivosť nejedného muža. Priznala, že to bola „kompletka“ až po prsty na nohách. No Romana, teraz ti chlapi už nedajú pokoj vôbec...