Minulý týždeň priniesol Šarm exkluzívne fotografie, na ktorých si hrkútali líder kapely IMT Smile Ivan Tásler a mladá slečna, ktorá sa paradoxne volá Verná. Ako sme zistili, dvojica sa zoznámila koncom júna na prominentnej svadbe choreografa Jána Ďurovčíka, kam bol spevák pozvaný ako priateľ ženícha a Denisa ako blízka kamarátka nevesty. Napriek tomu, že na svadbu prišiel Tásler s manželkou Annou (31), jeho pozornosti sexi brunetka veru neunikla. Zdroj z ich blízkeho okolia nám prezradil, že po tom, ako to medzi nimi zaiskrilo, sa začali stretávať prevažne u vizážistky doma. Neraz sa na sociálnej sieti pochválila romantickými zábermi, ktoré dokumentovali, ako trávili čas. Kto to je, však pochopiteľne neprezradila. Odhalenie prišlo až vtedy, keď neverného speváka so slečnou Vernou zachytil náš fotograf nakladať batožinu do Táslerovho auta.

Tásler vyzdvihol Denisu a naložil ju aj s batožinou do auta. Vybrali sa do českého Štramberku.
Tásler vyzdvihol Denisu a naložil ju aj s batožinou do auta. Vybrali sa do českého Štramberku.
Zdroj: Matej Remmy Jankovic

Nezahol po prvý raz

Ich vzťah nabral rýchle obrátky, keď sa len mesiac po zoznámení vybral ženatý Tásler na niekoľkodňový výlet do českého mestečka Štramberk. Fotografovi Šarmu sa podarilo nájsť spevákovo auto zaparkované pred roztomilou chalupou a neskôr natrafil aj na zamilovanú dvojicu. Ich nežné dotyky na lavičke v centre mestečka, bozky a prechádzka ruka v ruke na miestny hrad definitívne potvrdili reči z ich blízkeho okolia – že Tásler je manželke Aničke neverný.

 

Ako sme sa však dozvedeli, nebolo to jeho prvé manželské zakopnutie. V istých kruhoch je verejným tajomstvom jeho minuloročný románik so známou moderátorkou rádia Expres, ktorá sa vraj ich vzťahom vôbec netajila. Údajne sa o tom dozvedela aj Táslerova manželka a rázne zakročila. Zrejme aj táto nevera prispela k jej vyjadreniu na sociálnej sieti, keď sa prevalila spevákova čerstvá aféra.

„Už nejaký čas netvoríme pár a nežijeme spolu. Je nám ľúto a berieme ako veľké osobné zlyhanie, že sa nám ani napriek veľkej snahe nepodarilo naše manželstvo zachrániť a prekonať dlhodobú partnerskú krízu, ktorou prechádzalo,“ zneli slová novinárky a cestovateľskej blogerky Anny Tásler Onderkovej.

Napriek deklarovanej kríze v manželstve Táslerovci v posledných mesiacoch cestovali po svete a zabávali sa na svadbe Jána Ďurovčíka.
Napriek deklarovanej kríze v manželstve Táslerovci v posledných mesiacoch cestovali po svete a zabávali sa na svadbe Jána Ďurovčíka.
Zdroj: Instagram