Blondínka, ktorá na seba upozornila v druhej sérii Farmy hlavne svojím spontánnym správaním, obnažovaním a ostrým jazykom, sa po dlhodobom odmlčaní rozhodla okolo seba opäť urobiť rozruch. V týchto dňoch prebiehajú kastingy na jedenástu sériu, kde nechýbala ani Monika.

Rodinný podnik?

Statok a makačku pod dohľadom kamier si minulý rok na celebritnej farme vyskúšal aj jej syn Filip, ktorý prišiel ako bandita k celebritám. Aj keď známe tváre jeho pracovitosť veľmi chválili, dlho sa tam neohrial. Temperamentná blondínka syna podporovala a dávala mu rady, ako to tam zvládnuť. Je už jasné, že teraz bude dávať rady svojmu ďalšiemu dieťaťu – dcére Chiare. Monika totiž na sociálnej sieti zverejnila status, že plánuje ísť do súboja východ proti západu, čo je nový koncept tejto reality šou, tentoraz s dcérou Chiarou (18)! Dokonca vyzvala známu exfarmárku Božku Candrákovú, aby sa k nim pridala.

Statusom viacerých šokovala.
Statusom viacerých šokovala.
Zdroj: Instagram

Potrebuje kapitál

Exfarmárky sme sa opýtali, prečo má potrebu opäť na seba upozorňovať a ťahať do projektu ešte aj dcéru.  „Pre peniaze tentoraz! Potrebujem ich na svoj rozbiehajúci sa biznis. Chcela by som mať vlastnú telocvičňu s kaviarňou a so zdravými raw koláčikmi. Nebudem tam predsa s dcérou šaškovať zadarmo! Prvýkrát som bola na farme len pre zábavu a skúsenosť,“ vysvetlila nám. Čo robila celé tie roky a prečo ju láka mať práve taký biznis?

S týmto telom by jej štyridsaťštyri
rokov asi nik netipoval.
S týmto telom by jej štyridsaťštyri rokov asi nik netipoval.
Zdroj: Instagram

„Potom, ako som sa vyparila z médií, potrebovala som pokoj, pre mňa to bol všetko veľký tlak! Potrebovala som zmenu, išla som študovať špeciálnu športovú školu do Viedne a začala som trénovať ženy nový druh aerobiku. Trénujem každý deň v pohraničí Rakúska. Napĺňa ma to, mám úžasné baby, ktoré chodia trénovať a máme pritom aj veľa zábavy. Celý život športujem aj celá moja rodina, syn Filip, dcéra Chiara aj najmenšia Charlotte. Onedlho mám štyridsaťpäť rokov a cítim sa lepšie, ako keď som bola mladšia!“ Celá rodina sa stravuje zdravo, ale nedržia extrémne diéty, pretože to nemá zmysel. „Človek, ktorý veľa športuje, musí aj veľa a zdravo jesť!“ hovorí. Monikinu vypracovanú postavu čoskoro uvidíte aj na obraze, keďže s odhaľovaním nemala nikdy problém.