Kvety prinášali nielen  jednotlivci, ktorí milovali jeho piesne, a jeho osobnosť, ale objavilo sa množstvo vencov. Okrem ružového srdca od manželky Ivany, ktoré bolo opreté o stojan pri rakve, sa tam objavili vence od primátora Prahy či nemeckej televíznej moderátorky. Kvetinové posledné zbohom poslali napríklad aj zástupcovia automobilky, ktorá vyrába značku auta, ktorú maestro obľuboval a bol jej dlhý čas verný. (foto vo fotogalérii)

Pohľad na masu ľudí, ktorá sa nerozpustila ani v hlboký večer. Ludia sa podpisovali do kondolenčných kníh až do poslednej chvíle, ako to bolo možné.
Pohľad na masu ľudí, ktorá sa nerozpustila ani v hlboký večer. Ludia sa podpisovali do kondolenčných kníh až do poslednej chvíle, ako to bolo možné.
Zdroj: Matej Kalina

Veľký biely veniec so stuhou s nápisom značky, pútal pozornosť ako reklama. Neprehliadnuteľný bol aj veniec z červeno bielych ruží s nápisom v angličtine Zdravie a krása. V tomto prípade išlo  o značku firmy, ktorá vydala na trh parfum s menom Karla Gotta. 

Pohreb po omši

Zádušná omša za Karla Gotta sa koná dnes, v nedeľu, od jedenástej hodiny, v katedrále sv. Víta na Pražskom hrade, pozvaných je asi 800 hostí. Celebrovať ju bude kardinál Dominik Duka.  Pre verejnosť sú pripravené veľkoplošné obrazovky, na ktorých bude môcť obrad sledovať.

POZRITE SI FOTOGALÉRIU, NÁJDETE V NEJ ĎALŠIE POZDRAVY FANÚŠIKOV. 

Prečítajte si tiež:

TO VÁŽNE? DCÉRY KARLA GOTTA SA JEHO POHREBU A ROZLÚČKY NEZÚČASTNIA? MY VIEME PREČO! (FOTO)
Poznáme detaily Gottovho pohrebu: Čo chystá rodina s jeho rakvou?
Dojímavé vyznanie manželky a dcér Karlovi Gottovi: Slzám sa neubránite (VIDEO)
Hrobové miesto stále neznáme! Kam nakoniec pochovajú Karla Gotta? (FOTO)
Z toho, čo položila vdova Ivana Gottová k truhle muža, trhá srdce. Niečo tam však chýba