Sviatok, ktorý robí z ľudí zombie, duchov a posmrtné kreatúry, jednoducho nezostal svojej povesti nič dlžný.

Ľudia sa jašili na párty v maskách a prestrojení. Zdá sa, že našim známym tváram, či skôr ich znetvoreným ksichtom, tentokrát dominovali jazvy a drsňácke pózy.

Playmate Andrea Járová pôsobila dramaticky.
Playmate Andrea Járová pôsobila dramaticky.
Zdroj: instagram/playmateandrea

V atmosfére vyrezaných tekvíc a strašidiel sa do spoločnosti vybrala tenistka Dominika Cibulková (30) s manželom Michalom Navarrom (33), špeciálne nalíčiť sa dala moderátorka Kveta Horváthová (42).

O slovo zo záhrobia sa v Amerike prihlásila aj modelka Andrea Járová (35), či exmoderátorka Zuzana Belohorcová (43). Bohusom je Járová v koži zajačika len pár hodín pred Halloweenom...

Ako bonus - Andrea Járová v kostýme zajačika len pár hodín pred Halloweenom.
Ako bonus - Andrea Járová v kostýme zajačika len pár hodín pred Halloweenom.
Zdroj: instagram/andrea járová

Peštovej kampaň

Modelka Daniela Peštová, manželka speváka Paľa Haberu (57), sa počas sviatok mŕtvych duší zvečnila v posteli s monoklami a krvavou perou. Hoci tvrdí, že s týraním nemá osobnú skúsenosť, téma domáceho násilia je pre ňu dôležitá, a preto už niekoľko rokov spolupracuje na kampaniach proti tomuto smutnému, ale rozšírenému fenoménu.

Modelka Daniela Peštová.
Modelka Daniela Peštová.
Zdroj: instagram/daniel peštová

Halloween preto poňala tak, že sa nechala vyfotiť s monoklom pod okom, rozbitou perou a smutným pohľadom. K fotografii pridala popisok: „Mali by ste sa poobzerať po inom chlapovi.“ Nie každému sa však jej maska v spojitosti so sviatkom páčila. „Zažila som túto masku, potom rozvod. Happy Halloween teda. Možno by boli skôr Dušičky...“ napísala jedna z fanúšičiek.