Úspešná Daniela Peštová (49) má za sebou jedno manželstvo, ktoré vydržalo len tri roky a pripravilo jej nejednu ťažkú chvíľu. Manžel Tommas Buti nezvládol podnikanie, narábanie s peniazmi ale ani svoje sklony k nevere a tak sa rozišli. Daniela ostala sama s vtedy dvojročným synom Yannicekom.

 

Šťastie však potom našla po boku speváka Paľa Haberu (57), s ktorým žije už roky a porodila mu aj dve deti – Paula Henryho a dcéru Ellu. Hoci tvrdí, že s týraním nemá osobnú skúsenosť, téma domáceho násilia je pre ňu dôležitá a preto už niekoľko rokov spolupracuje na kampaniach proti tomuto smutnému ale rozšírenému fenoménu.

Halloween tentokrát poňala tak, že sa nechala vyfotiť s monoklom pod okom, rozbitou perou a smutným pohľadom. K fotografii pridala popisok: „Mali by ste sa poobzerať po inom chlapovi.“

Nie každému sa však jej maska v spojitosti s Halloweenom páčila. „Zažila som túto masku, potom rozvod. Happy Halloween teda. Možno by boli skôr Dušičky...“ napísala jedna z fanúšičiek. FOTO nájdete vo FOTOGALÉRII.

Anketa
Páči sa vám halloweenska maska Daniely Peštovej?
  • 9%
  • 91%