Manželstvu Heribanovcov odzvonilo po takmer štyridsiatich rokoch. Dvojica sa rozviedla v roku 2017, hoci spolu nežila už dlhší čas. Alena v tom čase pracovala vo Viedni a Jozef v Bratislave. Šokujúca informácia vtedy zaskočila aj ich blízkych priateľov, ktorí o trápení expáru nemali ani tušenia.

Búrka prehrmela a v súčasnosti sa bývalí manželia usmievajú z náručia svojich nových partnerov. V prípade moderátorky ide o veľkú rybu, ktorou je podľa informácií týždenníka PLUS 7 DNÍ Nemec Konrad Kreuzer (71). Na Slovensku pôsobil ako manažér a o publicitu slovami Heribanovej vraj nestojí.

Heribanová so svojím novým priateľom Konradom.
Heribanová so svojím novým priateľom Konradom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Žiadny experiment

Na nedávnu divadelnú premiéru prišli síce spolu, ale keď zazreli fotografov, on aj ona sa tvárili, že sa azda nepoznajú. Vyčítať im nie je čo. Veď spočiatku zatĺkal nový vzťah aj Jozef Heriban. Herečka Vanda Tureková (47) si svoje miesto po boku spisovateľa obhájila už dávnejšie a v spoločnosti sa už ukazujú bok po boku. Istý čas dokonca žili pod rovnakou strechou spolu s Heribanovou.

Tureková akoby Heribanovej z oka vypadla.
Tureková akoby Heribanovej z oka vypadla.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Moderátorka sa nakoniec z vily odsťahovala a začala nový život na inej adrese. A možno aj dobre urobila. Nikto by sa nečudoval, ak by si obe dámy Heriban poplietol. Nielenže vystupujú rovnako distingvovane, ale majú aj podobnú farbu a strih vlasov. To isté platí aj na druhej strane – tak Jozef, ako aj Konrad majú sivé vlasy a okuliare s tmavým rámom. Žiadne výstrelky, exmanželom je jednoducho dobre s vizuálnymi klonmi svojich bývalých polovičiek.

Anketa
Súhlasíte s tvrdením, že sa Heribanovci so svojimi novými polovičkami na seba podobajú?
  • 90%
  • 10%