Fotostory

Dara Rolins sa už roky považuje za módnu ikonu.

Sexica Dara Rolins ako ju nepoznáte! Z týchto záberov pôjdete do kolien!

Má po štyridsiatke, ale telo má ako dvadsiatka. Už niekoľko rokov vyzerá Dara bezchybne, ale spoznali by ste ju pred tridsiatimi rokmi?

Transgenderová modelka Valentina Sampaio by mala byť prvou z radov anjelikov vychytenej značky spodnej bielizne.

Nevídané! Prvá transsexuálna modelka predvedie spodnú bielizeň

Medzi prominentné krásky od Victoria´s Secret sa prvýkrát v histórii zaradí žena, ktorá sa narodila ako muž.

Herec Jason Momoa sa narodil na Havaji a je zrodený na úlohy akčných hrdinov. V súkromí sa venuje brazílskemu jiu-jitsu.

TENTO fešák vás zaručene dostane do kolien! Je nesmierne sexi a...

...má zaručene čo ukázať. Nielen talent, ale aj dychvyrážajúcu postavu a mužnosť, ktorá sála z každého kúska jeho veľkého tela.

Niekdajšia Miss Ivana Christová sa objavila ako posledný letný hosť v Šou Jana Krausa.

To je zmena: Prvej československej Miss nepribúdajú vrásky, ale kilá. Ona to vraj nerieši

Najdôležitejšie je mať sa rada a byť so sebou spokojná, tvrdí Ivana Christová (48), kedysi oficiálne najkrajšia žena Čiech a Slovenska. Denne vraj prejde desať kilometrov a o chlapov nemá záujem. Veríte jej?

Eva Krížiková dokázala zamotať hlavu nielen vo filme či v divadle.

Eva Krížiková dostávala mužov do kolien. Poštár jej nosil zamilované listy

Je to neuveriteľné, ale skvelá herečka Eva Krížiková, vdova po Františkovi Zvaríkovi († 87), oslávila už osemdesiatpäť rokov.

Do Múzeu histórie mydla a špiny vchádzate cez miestnosť s toaletou. Kedysi takto vedľa seba sedelo aj desať ľudí, muži a ženy spoločne. Dali by ste to dnes?

Raz sa chytíte za nos, inokedy vás napne. TOTO všetko zažijete v jedinom Múzeu špiny na svete!

V poľskom meste Bydhošť spoznáte ako sa menil vzťah človeka k čistote. Neuveríte čím všetkým sme si kedysi utierali intímne miesta a aký bol prídel toaletného papiera na rodinu!

Viktor a Adela sa zosobášili v júni 2017.

Takto vypiekli so svojimi chlapmi: Známe dámy si vedia dupnúť, aj sa podvoliť!

Hoci zvyk zmeniť si po sobáši priezvisko sa feministkám nepáči, mnohé nevesty na to majú inú názor. Dokonca aj také, pre ktoré bolo ich meno značkou.

dekolty

Ktoré dráždili najviac a ukázali zvodné dekolty? Naj prsia filmového festivalu!

V sobotu sa skončil prestížny filmový festival v Karlových Varoch, ktorý bol nielen prehliadkou filmov, ale tiež zaujímavých rób. Okrem šiat niektoré dámy predviedli aj bujné dekolty. Pozrite sa, ktoré najviac provokovali...

artfilm

Slovenské Cannes: Pozrite si zákulisie nášho najvýznamnejšieho festivalu

Leto a film patria k sebe. Už zajtra štartuje v Karlových Varoch filmový festival, ktorý sa slávou a významom vyrovná Cannes či Benátkam. Slovenský Art film, ktorý sa skončil len pred pár dňami, je síce komornejší, tiež naň však merali cestu mnohé celebrity.

Košičana Stanislava a Petru z Moravy spojila láska k Trabantom. Doma ich majú jedenásť.  Takto si jeden z nich vylepšili.

Podľahli mu Dorota Nvotová aj Will Smith. TENTO kolorit slovenského leta je už dávno minulosťou

Je to presne tridsať rokov, čo brehy našich jazier naposledy hromadne obklopil legendárny automobil východnej Európy. Populárny Trabant sa zachoval len vo vtipoch, na archívnych fotografiách a zrazoch jeho fanúšikov.

Zuzana Čaputová dostala bozk od jedného zo seniorov, ktorých hostila v prezidentskom paláci. To sa nepodarí už dnes každému...

Inaugurácia: Bozky pre Čaputovú, Kollárove selfíčka, Nicholsonovej rukavičky aj Kiskovej prsteň

Pätnásty jún 2019 počas ktorého bola inaugurovaná prvá Slovenská prezidentka, bol veľkou udalosťou nielen pre ňu, ale aj pre ľudí, ktorí sa ocitli v jej okolí.

Moderátorské duo Lenka Šóošová a Roman Juraško.

Pôjdete do kolien! Objavili sme RETRO fotky moderátorskej dvojice Šóošovej a Juraška

Dvojica má spoločne odmoderovaných už niekoľko rokov. My sme našli ich fotografie, kedy v televízii Markíza ešte len začínali. Zmenili sa?

Liz v roku 2000

Je toto telo vyše päťdesiatročnej ženy? Sexi herečka oslavuje, no rozhodne na ten vek nevyzerá!

Britská herečka Elizabeth Hurley oslávila včera 54. narodeniny! Kráske by však tento vek nikto určite nehádal.

Jeremy Meeks

Najsexi kriminálnik Jeremy Meeks je údajne opäť slobodný! Koniec vzťahu s miliardárkou?

Potetovaný Jeremy Meeks (35) si vyzliekol oranžovú väzenskú rovnošatu a vhupol do značkových oblečení, kde mu návrhári ležia pri nohách. A nie len tí, do kolien idú z neho aj ženy.

Po škandalóznom rozchode a návrate, ktorý všetkých šokoval, sa Hana Gregorová sa s Ondřejom Koptíkom v spoločnosti príliš neukazuje. Pred pár dňami však spravila výnimku. Hneď na seba strhli pozornosť.

Ups, toto musí bolieť! Ju zaprel a teraz sa objíma sa s inou!

Herečka Hana Gregorová (66) má síce milenca mladšieho o viac než tridsať rokov, lenže akú cenu platí za škandalózneho Ondřeja Koptíka?!

CANNES :

Synovia im riadne vyrástli. Rodinné šťastie Eltona Johna a jeho manžela Davida Furnisha

Spevák a producent si splnili sen o rodinnom živote a s deťmi už pred pár rokmi Čakali na to dlho. Zachary a Elijah majú všetko, na čo si len pomyslia. Láska je samozrejmosť.

Video