Už v piatok príde Mikuláš so svojím veľkým batohom plným sladkostí a to je aj neoficiálny čas na to, aby naše domácnosti začali zdobiť vianočné stromčeky. Na tento príjemný rodinný akt sa očividne tešia aj hviezdy šoubiznisu.

Pripravení

Napríklad spevák Justin Bieber (25) už so svojou manželkou Hailey (23) majú doma obrovskú živú jedličku, ktorej výber si vychutnávali s horúcim nápojom v ruke.

Biberovci pri hľadaní vianočného stromčeka. Ich outfity sú čoraz rozpačitejšie...
Biberovci pri hľadaní vianočného stromčeka. Ich outfity sú čoraz rozpačitejšie...
Zdroj: Juliano-az / X17 / Profimedia

Rodinný výlet či skôr lov na stromček si spoločne užili aj Ben Affleck (47) a exmanželkou Jennifer Garner (47). Očividne títo dvaja fungujú ako milujúci rodičia svojich troch ratolestí, ktoré pri nich samozrejme nechýbali ani tentokrát. Podľa záberov je jasné, že svoje deti obaja nadovšetko milujú a svoje city im bez zábran prejavujú aj na verejnosti. Skrátka, rodičovská láska je tá najväčšia.

Niekto naľahko, niekto...

Paparazi zachytili v predvianočnej nálade aj herečku Tori Spelling (46), ktorá pobavila svetrom s nápisom, že Santa pracuje ťažko, no Kris Jenner ťažšie. Bohvie či to bol tento zvršok myslený s recesiou alebo je o tom blondínka naozaj presvedčená. Len pre vysvetlenie Kris Jenner (64) je mamou Kim Kardashian (39)...

Tori Spelling v tematickom vianočnom svetríku.
Tori Spelling v tematickom vianočnom svetríku.
Zdroj: Profimedia.sk

Modelka Olivia Culpo (27) zase teplý sveter vymenila za zelený overal a aby fotke dodala vianočnú atmosféru, krútila sa ako stromčeka ako zelená „guľka“.