Vzťah bývalej moderátorky Lucie Forman Habancovej a jej partnera naberá na obrátkach. Fotograf Šarmu pred pár dňami pristihol zamilované hrdličky v uliciach predvianočnej Bratislavy. Na mesto, presvetlené všadeprítomnými autami, bez kompromisov sadala tma. Posádky vozidiel sa po celom dni vracali z práce domov, keď hovorkyňa Bratislavského samosprávneho kraja a novinár Ľubor zvolili opačný scenár a vzali metropolu útokom.

Dôvod bol podľa všetkého jasný – vyšli si na nákupy. Ich cieľom sa stala istá predajňa s nábytkom na Vajnorskej ulici. „Máte správne informácie,“ zasmiala sa niekdajšia tvár TA3. „Boli sme si pozrieť nejaké veci do bytu, ktoré chceme kúpiť. Snažíme sa zariadiť si byt po novom, možno vymeníme gauč i posteľ,“ odvetila Forman na našu otázku, čo hľadala v obchode. Párik si so sebou vzal aj posilu – Ľuborovu dcéru Elu (13) z predošlého vzťahu. Ako sme sa dozvedeli, Luciina Lara (6) zostala doma s dozorom, pretože bola chorá.

Lucia s Ľuborom a jeho dcérou Elou testovali postele.
Lucia s Ľuborom a jeho dcérou Elou testovali postele.
Zdroj: Martin Mikláš

Vankúšová vojna

Prieskum trhu nenechal ani jedného z nich chladným. Všetky položky na nákupnom zozname si poctivo vyskúšali a emóciami pritom vôbec nešetrili. „Skúmali vzorky látok, farebné prevedenia bytových doplnkov, radili sa s predavačmi a posedávali na fotelkách. Keď prišli do sekcie so spálňovým vybavením, neodpustili si skúšanie postelí, doslova sa na nich vyváľali,“ prezradil náš zdroj.

V jeden moment, keď sa zdalo, že sú v miestnosti sami, sa dokonca ohadzovali vankúšom. Rodinný výlet do predajne s nábytkom mal aj vážnejší rozmer. „Ľubor má svoj dom mimo Bratislavu, ale pre pracovné povinnosti veľa času trávi v hlavnom meste, a preto spolu bývame. Je u mňa, z čoho sa veľmi teším a je nám spolu fajn,“ vyzradila nám Lucia, ktorej manžel David († 34), Larkin otec, zomrel pred štyrmi rokmi na onkologické ochorenie. Ľubor je prvý muž, ktorého od tej doby oficiálne predstavila na verejnosti.

Trojica strávila v obchode vyše hodiny.
Trojica strávila v obchode vyše hodiny.
Zdroj: Martin Mikláš

Zase šťastná

„Našla som vďaka nemu pokoj a harmóniu. Mám pocit, že ho poznám celý život,“ vyznala sa Šarmu Forman Habancová. Rovnakou mincou jej slová oplatil aj Ľubor. „S Luckou sa poznáme dva roky. Randiť sme však začali len túto jar. Je to ten prípad, keď sa dobré kamarátstvo v istom momente premení na niečo vážnejšie, na lásku. A to sa stalo aj nám,“ teší sa manažér spravodajského portálu a novinár.

Prieskum trhu nenechal ani jedného z nich chladným. Všetky položky na nákupnom zozname poctivo vyskúšali a emóciami pritom vôbec nešetrili. „Skúmali vzorky látok, farebné stvárnenie bytových doplnkov, radili sa s predavačmi a posedávali na fotelkách. Keď prišli do sekcie so spálňovým vybavením, neodpustili si skúšanie postelí, doslova sa na nich vyváľali,“ prezradil náš zdroj. V jednom momente, keď sa zdalo, že sú v miestnosti sami, si dokonca hádzali vankúš.

Forman pri odchode zbožne pozerala na tovar v predajni.
Forman pri odchode zbožne pozerala na tovar v predajni.
Zdroj: Martin Mikláš