Mnohé lesby vedia, že sa im páčia ženy od chvíle, čo začali dospievať, iné k tomu dospejú časom. A niektorým to veľmi neveríme, však Miley Cyrus?!

Najnovšie si Cyrus zmyslela, že je lesbička. S touto kráskou dovolenkovala.
Najnovšie si Cyrus zmyslela, že je lesbička. S touto kráskou dovolenkovala.
Zdroj: Profimedia.sk

Bozky na truc?

Len sedem mesiacov po svadbe Miley Cyrus (26) trojnásobne šokovala. Po prvé, že sa  rozvádza. Po druhé, že už má za svalnatého Liama Hemswortha náhradu, s ktoru sa bozkávala a hladkala na dovolenke pri talianskom jazere Como.  No a do tretice, že tá osoba, ktorej prejavovala dôvernosti, je žena. Konkrétne Kaitlyn Carter, krásna blogerka. Dievčatá sa spolu opaľovali a pri tom sa neustále navzájom dotýkali. A nešlo zrejme iba o prázdninový flirt. Miley si krásku doviedzla aj domov do amerického sídla.

Ako dlho tam vydrží, je však otázne. Extravagantná speváčka mení nálady ako aprílové počasie a zdá sa, že rovnako to má aj so  svojou sexuálnou orientáciou. Alebo chce svojho ešte stále manžela len čo najviac zraniť a ponížiť? 

Miley Cyrus dáva lásku okázale najavo.
Miley Cyrus dáva lásku okázale najavo.
Zdroj: Profimedia

Stále až po uši

Herečka Kristen Stewart (29) si je naopak svojou lesbickou orientáciou istá. Spočiatku tápala a chodila so svojim upírskym kolegom Robetrom Pattinsonom. Asi to nebolo ono, lebo ho podviedla. A potom jej docvaklo. Je na ženy. Jej prvou dámskou láskou bola  Alicia Cargile, ktorú najskôr predstavovala ako svoju osobnú asistentku. Potom však spravila comming out a dokonca ju ukázala aj rodičom.

Pri Alici ale nevydržala a zamilovala do modelky Stelly Maxwell. Ani ona však nebola tá pravá. Teraz je Bella hotová zo scenáristky Dylan Meyer. Aj ona sa s ňou bez rozpakov vodí za ruky a bozkáva na verejnosti, na rozdiel od pózerky Miley to však vyznieva úprimne.

Kristen Stewart  je z Dylan celkom hotová.
Kristen Stewart je z Dylan celkom hotová.
Zdroj: Profimedia

Už sa aj vydala

Modelka Cara Delavingne nikdy netajila, že je bisexuálka a povzbudzovala mladých ľudí, aby sa nebáli priznať svoju sexuálnu orientáciu. Múza Karla Lagerfelda časom dospela k tomu, že jej prioritou sú ženy. A toto leto si jednu dokonca vzala za manželku. S herečkou Ashley Benson  si povedali áno v Las Vegas a oddával ich muž prezlečený za Elvisa Presleyho. No hoci svadby v chráme hazardu nepôsobia dôveryhodne, tieto dve to vraj myslia vážne a Cara tvrdí, že je odhodlaná skoncovať so svojim promiskuitným životom.

Cara sa s Ashely už aj zosobášila.
Cara sa s Ashely už aj zosobášila.
Zdroj: Profimedia