V decembri roku 2004, počas Vianoc, prežila Petra Němcová nočnú moru - so svojím snúbencom Simonom Atlem bola práve na thajskej pláži, keď pobrežie zasiahla cunami. Jej sa podarilo prežiť, jej láske však nie. Modelka,ktorá randila aj so Seanom Pennom či Jamesom Bluntom, neskôr založila nadáciu Šťastné srdcia na pomoc oblastiam postihnutým živelnými katastrofami. 

Tajná svadba v púšti

Krásna Petra sa len nedávno podelila na sociálnej sieti s veľkou novinkou - povedala totiž áno svojej láske, americkému podnikateľovi Benjaminovi Larretcheovi. Svadba bola v arizonskej púšti, na mieste, ktoré je dokonca pre pôvodných obyvateľov mesta Sedona posvätné. Energie, ktoré tu prúdia, majú liečiť dušu. KRÁSNE FOTO VO FOTOGALÉRII.

Svadobné fotografie z magického miesta sú naozaj nádherné. Modelke sa však podarilo na záberoch utajiť rastúce bruško. Priznala sa ním až teraz. K fotografii, kde ho už jasne vidno, napísala:  „Naša rodina sa zväčšuje, rovnako ako aj moje bruško. Som vďačná, že nám vesmír požehnal tak rýchlo týmto božím darom. Ben bude najlepším otcom.“