Okrúhliny neodbila len tak hocijako, ale pompéznou párty v najvychýrenejšom bratislavskom klube, kde nechýbala jej rodina a priatelia. Tí si pre ňu pripravili hneď niekoľko úchvatných darčekov!

Keďže Dominika je zberateľkou luxusných a nie ľahko dostupných kabeliek od prestížnej značky Hermès, modelov Birkin a Kelly, buchli sa po vrecku a cez jej osobného štylistu a personal shoppera Andreja Kusalíka jej zohnali vintage Kelly z roku 1989. Tenistka sa narodila práve v tomto roku... Luxusná kabelka vyšla na 8 000 eur. 

“Bolo to celé neuveriteľné, fantastická oslava! Okrem tejto kabelky som ešte dnes na ponarodeninovom brunchi dostala kabelku Hermès od trénera Mateja Liptáka. Je tiež personalizovaná a to érou, ktorú spolu pôsobíme,"povedala nám dojatá Dominika deň po oslave. Podľa našich informácií mohol aj tréner zaplatiť za darček okolo 8000 eur. 

Na štýlovú oslavu prišli hostia, vrátane Dominiky a jej manžela Michala Navaru, v netradičných kostýmoch v štýle filmu Grandhotel Budapešť. Nechýbala ani torta v tvare hotela. "Aj torta bola úplná pecka, 3D a mega veľká, nádherná,” vyznala sa pre Šarm čerstvá tridsiatnička.  

11.6.2019

FOTOGRAFIE EXTRA KABELIEK AJ NETRADIČNE OBLEČENÝCH HOSTÍ NÁJDTETE vo fotogalérii TU.