Dolaďte si ho zaujímavou kabelkou.

Karolína Chomisteková (24)

Bez kabelky sa von z domu nevyberie hádam žiadna žena. Zamerajte sa na to, aby vám nechýbali okrem klasických aj netradičné kúsky. Aj Karolína po takých siaha.

MÓDNA POLÍCIA: Chomisteková ako indiánka, Cibulková najluxusnejšia a aj Dubasová zaujala

Dagmar Dianová, alias Didiana (41)

Aj Didiana je príkladom, ako sa typ konzervatívnej milovníčky módy môže oživiť veselou kabelkou. Na jar a v lete by mala byť priam povinnosť nosiť farebné kúsky.

Dominika Navara Cibulková (29)

Tenistka patrí medzi módne maniačky a jej luxusné kúsky majú cenu nehnuteľností. Kabelky nevynímajúc. Hoci nie každá dáma si môže dovoliť prestížne značky, Dominika je skvelá inšpirácia, ako sa zladiť a vďaka móde byť viditeľná.

 

Alena Pallová (38)

Ďalšia Slovenka, ktorá na sebe nešetrí a jej šatník nezodpovedá priemernému slovenskému platu, je aj kontroverzná lekárka. Dobrý vkus jej však nemôžeme uprieť a napríklad kabelka v krásnej modrej farbe určite oživí aj váš outfit.

Jana Mutňanská (28)

Vie, čo sa nosí a nebojí sa farieb. Tiež si potrpí na luxus a na každú spoločenskú akciu sa zodpovedne vychystá. I na tie menej prestížne podujatia. Aj vy môžete byť za každých okolností neprehliadnuteľná. Stačí hoci menší neónový kúsok.

 

Erika Barkolová (41)

Moderátorka nie je v móde veľmi extravagantná, ale na takýto ruksak našla odvahu. Všetci vidia, čo nosí so sebou a neprekáža jej to. Keby však išla hromadnou dopravou, vyberie si nepriehľadný kúsok.

Jasmina Alagič (29)

Rytmusova snúbenica je dôkazom toho, že aj obyčajná biela košeľa s rifľami môže vyzerať zaujímavo, ak ich ozvláštnite správnymi doplnkami. Vyzerá to tak, že Jasmina má rada skôr menšie kabelky, ktoré nezavadzajú. Len sa vám do nich nezmestí polovica domácnosti.