Ľudová tvorivosť nepozná hraníc, a preto vznikla koláž, kde sú hlavnými postavami najúspešnejšia slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková a aktuálna svetová jednotka, srbský tenista Novak Djokovic. Poukazuje na to, že zatiaľ čo Dominika nosí kožuchy z pravej kožušiny, Djokovic podporuje charitatívne projekty. „Chcel by som otvoriť tretiu reštauráciu, kde budú chudobní môcť jesť zdarma. Peniaze nie sú pre mňa problémom. Zarobil som dosť, aby som mohol nakŕmiť celé Srbsko. Chcem sa tak poďakovať tým, ktorí ma roky podporovali.“

Tí, ktorí v koláži obhajujú Djokovicovu charitu, dostali od tenistky argument – charitu robí aj ona a kožušinu nosí aj velebený Djokovic s manželkou.
Tí, ktorí v koláži obhajujú Djokovicovu charitu, dostali od tenistky argument – charitu robí aj ona a kožušinu nosí aj velebený Djokovic s manželkou.
Zdroj: Facebook

Čo sa medzi nimi naozaj stalo? Pravda o rozvode sexice Silvie Kucherenko

Aby hviezdy nehasli

Keď sme našu tenistku kontaktovali s otázkou, čo hovorí na výtvor kolujúci po internete, len sa pousmiala. Od roku 2012 má totiž spolu s bývalou basketbalistkou a kamarátkou Broňou Borovičkovou občianske združenie Aby hviezdy nehasli… „Ako vyplýva z názvu, nie sme ľahostajné k smutným osudom kedysi slávnych športovcov, ktorí celý svoj život zasvätili športu a reprezentovaniu našej krajiny. Zviditeľnili Slovensko na veľkých súťažiach ako MS, ME, OH a podobných vrcholových podujatiach. Podporujeme aj ľudí, ktorí sa zaslúžili o ľudský rozvoj, či už v oblasti kultúry, vedy, techniky… Pomohli sme už mnohým a dočkali sa aj verejného poďakovania, pre mňa však sú zadosťučinením hlavne osobné stretnutia a poďakovanie ako v prípade herca Ivana Palúcha alebo olympijského víťaza v boxe z roku 1952 Jána Zacharu,“ vraví Dominika.

Dominika a Broňa prostredníctvom svojej nadácie pomáhajú legendám ako herec Ivan Palúch a boxer Ján Zachara.
Dominika a Broňa prostredníctvom svojej nadácie pomáhajú legendám ako herec Ivan Palúch a boxer Ján Zachara.
Zdroj: Archív D.C.

Že sex predáva, ovláda aj Ronaldo. Na túto nahú časť tela láka pri predaji svojej značky!

O pomoci nevykrikujem

Teší sa, že aj posledná akcia z novembra minulého roku na počesť legendárneho basketbalistu Jána Rajniaka mala na verejnosti veľký ohhlas. „Mám svoju značku by Domi s mojou kolekciou dostupnú pre fanúšikov po celom svete. Práve z predaja týchto vecí putujú financie priamo do občianskeho združenia. Ale o charite nikto nenapíše… Ja sa však takto neprezentujem, nesnažíme sa o veľké promo. Predsa len sú to osobnosti a ja si na nich nebudem robiť reklamu alebo kampaň,“ uzatvára Dominika. A čo sa týka Djokovica v koláži, naša špičková tenistka má argument, že on i jeho manželka Jelena sa tiež ukazujú v kožušine a nikto im to nevyčíta. Zrejme má na mysli zimné bundy, ktoré majú manželia olemované kožušinou či kožušinové čižmy Jeleny. Aj tu sa ukazuje, že kopať do vlastných a velebiť cudzincov nie je správna cesta…

Djokovic s manželkou
Djokovic s manželkou
Zdroj: Instagram

Hádky Cigánskych diablov. Silvia Šarköziová priznala, ako to doma vyzerá pri výmene názorov

TIETO kuriózne veci nosí tanečnica Mirka Kosorínová v kabelke vďaka synovi

Viktor Vincze to konečne priznal: Čo sa v skutočnosti stalo na Sajfovej svadbe, keď balil Adelu