Pred štyrmi rokmi vážil Junior úctyhodných stotridsať kilogramov a nemal problém na posedenie zjesť veľkú pizzu a „spláchnuť“ ju litrom koly. Nezdravá strava a sedavá práca na ňom zanechali stopy a moderátor sa začal cítiť neatraktívny. Preto schudol rovných tridsať kilogramov a konečne bol so sebou spokojný. Roky sa držal vo forme, no aktuálne sa jeho hmotnosť opäť dostala až na stodesať kilogramov. To je pre moderátora impulz, že treba so sebou niečo robiť... Preto Junior oslovil odborníkov.

TOTO musíte vyskúšať: Pálivé chudnutie s čili

Strava z vreciek

S chudnutím s vyváženou instantnou stravou naporciovanou do vrecúšok má Milan Zimnýkoval skúsenosti už z minulosti a na túto bielkovinovú diétu nedá dopustiť. Podľa neho je časovo nenáročná, dokáže si ju ľahko pripraviť a vďaka nej sa mu už raz podarilo schudnúť dvanásť kíl. A je aj dobrá: „Aj keď sa považujem za gurmána, táto strava z vreciek je naozaj chutná,“ pochvaľuje si Junior jedálny lístok.

Mokráňová na sebe nešetrí: V ústach nosí 5000 eur!

Nechce obezitu!

Keďže opäť nejaké tie tukové vankúšiky nabral, vrátil sa na „miesto činu“ a opäť sa vrhol do boja s kilami. „Chcem sa dostať na deväťdesiattri až deväťdesiatpäť kíl, čo by bolo super. Ide o sebadisciplínu, ktorú som stratil,“ priznáva. Prízvukuje, že štíhly nikdy nebude, no ide mu iba o to, aby sa opäť dostal do formy, v ktorej sa cítil dobre. „Nechcem späť obezitu, ktorú som kedysi mal,“ spomína si na obdobie, ktoré je preňho jeden veľký výkričník.

Dovidenia, milé kilá: Namiešajte si TENTO tukožrútský nápoj z 2 surovín

Aktuálne je na správnej ceste a cíti sa dobre. Netrápi ho hlad, i keď nejaké dobroty by si občas dal. Nečudo, veď moderovať reláciu o varení nie je pri diéte prechádzka ružovou záhradou. Junior to však zvládne, pretože motivácia je obrovská a nemieni ju zradiť.