Stačilo odhaliť nôžky, plné dekolty a pritiahli na seba všetky mužské a aj ženské pohľady... Veď posúďte sami!

Známe krásky šokovali: Rozparky až do nebies
 

Daniela Nízlová (30)

Tak tomu sa povie poriadna dávka odvahy. Jedna z dvojičiek Nízlových sa do spoločnosti vybrala bez spodnej bielizne a jej prevedenie čiernych jednoduchých šiat bolo skutočne hriešne. Čerešničkou na torte bol jej účes a takisto aj líčenie.

Kúsky, ktoré by vám na jar nemali chýbať v šatníku: Buďte ako rozkvitnutá záhrada!

 

Mária Zelinová (28)

Na dominu sa premenila blonďavá moderátorka, ktorá stavila na elegantnú čiernu. Mária je v poslednej dobe verná návrhárke Jane Pištejovej a ani tento večerný outfit nebol výnimkou. Márii však viac pristanú farebné kúsky, v ktorých pôsobí sviežejšie.

 

Niki Lowrie (28)

Hoci Niki na sebe tvrdo maká a postavičku jej závidí nejedna žena, tento model sa až tak nevydaril. Hoci rozparok je sexi, zvyšok pôsobí ako negližé, ktoré skôr patrí do postele ako do spoločnosti. Úplne šťastný nie je ani strih jej vlasov, ktorý ju robí zbytočne tvrdou. Nuž, koľko ľudí, toľko chutí!

FOTO: Inšpirácia na veľký deň. Vybrali by ste si z týchto svadobných šiat?

Známe krásky šokovali: Rozparky až do nebies
 

Adriana Pospíšilová (33)

Bývalá Miss akoby ani nestarla a aj jej orientácia v módnych trendoch je na jednotku. V poslednej dobe sme ju videli len vo večerných šatách, no táto čierno-biela kombinácia je výborným oživením. Bonusom je rafinovaný spodok, ktorý odhaľuje prednosti blondínky, ktorá je mimochodom mamičkou dvojičiek.

 

Kristína Činčurová (19)

O tejto kráske sa horlivo diskutuje ohľadne jej vychudnutej postavy, no aj veľmi štíhle telo môže na sebe odprezentovať krásny model, čo však bohužiaľ nebol tento prípad. Šaty na krásnej mladej slečne visia ako na vešiaku a ani farba k jej bledšiemu odtieňu pokožky príliš nesedí. Škoda, lebo poväčšine sa vie obliecť na jednotku.

Vyfarbili sa: Ktorá celebrita upútala najpestrejším outfitom?

 

Jana Pištejová (43) a Miroslava Fabušová (35)

Tak tieto dámy rozhodne na tohtoročnej Miss Slovensko nezapadli v dave. Hoci nemajú dvadsať, ich postavičky sú doslova výstavné a majú svetu čo ukázať. Okrem ukážkových nôh predviedli aj nadupané výstrihy, ktoré môžu byť pre niekoho samozrejme priveľa, no ony dve to vedia nosiť. Mirkine šaty pôsobia jemne vulgárne, no konečne niekto siahol po inej farbe ako čiernej.