Už viackrát bývalá „spajska“ predviedla, čo zdravé nájdeme v jej kuchyni a ako sa udržuje fit, štíhla a krásna. Pred pár dňami sa so svetom podelila zas, konkrétne s vyše dvadsaťpäť miliónmi fanúšikov, ktorí ju sledujú na sociálnej sieti. Zdieľala tam video s jemným detoxom, na ktorého účinky vraj prisahá!

Na pokožku aj svaly

Brunetka natočila, ako mixuje svoj malý drink na každý deň a záber označila popisom: „Skutočne to chutí dosť dobre! Je to dobré pre žiarivú pokožku, jemný detox a pružnosť svalov.“ Victoria k videu pripojila emotikon bicepsu.

A o čo vlastne ide? Tento stopercentný organický produkt s názvom Jasmine tocos, ktorý ultraštíhla módna dizajnérka užíva a pochvaľuje si jeho účinky, je vo vode a tuku rozpustný extrakt z thajskej jazmínovej ryže, presnejšie ryžových otrúb, a získava sa pri ich mletí. Ide o vrstvu, ktorá je medzi ryžovým zrnom a šupkou. Aj keď ryžové otruby sú považované za odpadový produkt pri výrobe bielej ryže, ale paradoxne je to práve tá výživovo hodnotná časť ryže, ktorá si zaslúži pozornosť.

Victoria ukázala svoj tip na krásnu pleť.
Victoria ukázala svoj tip na krásnu pleť.
Zdroj: Instagram