Neviete, v čom na vianočnú párty? Keďže sa na vás bude pozerať celá firma, dajte si na outfite záležať. Týmto nič nepokazíte.

Zora Czoborová (51)

Skvelý tip na omladenie. Strih šiat, materiál aj účes. Dámy, takto môžete zakryť kritické partie a určite nebudete pôsobiť ako sivé myšky.

Karin Haydu (41)

Na firemnú párty odvážny kúsok, ale možno práve v takýchto outfitoch sa cítite ako ryba vo vode. Určite vám nebude teplo pri tancovaní.

MÓDNA POLÍCIA: Kráľovné večierkov odhalili dekolty aj stehná...
 

Karolína Miková (24)

Príjemný štýl, ktorý nie je prvoplánovo vyzývavý, ale modelka v nich aj tak pôsobí veľmi sexi. Čierne šaty sú klasika a využijete ich aj na veľa ďalších príležitostí.

Monika Bagárová (24)

Nohavice sú na párty celkom pohodlná záležitosť. Ak si však vyberiete takýto top, budete si musieť celý večer strážiť dekolt. Ak vám budú kolegovia viac pozerať do výstrihu ako do očí, zapnite si sako.

 

Silvia Šuvadová (45)

Vyžaduje si to veľmi štíhlu postavu, ale váš top môže byť pokojne o niečo dlhší a odhaľovať iba rameno. Bledofialový kostým zaujímavo skombinovala so zlatými lodičkami. Vrecká oceníte, keď nebudete vedieť, čo s rukami.

Markéta Konvičková (24)

Speváčka predviedla ďalší skvelý kúsok. Biely outfit pritiahne všetky oči a pôsobí čisto a elegantne. Vhodné pre mladé slečny aj štýlové dámy. Keď sa rozhodnete pre túto farbu, červeného vína sa na žúre radšej vzdajte.