Škandinávska značka Härkila je jednou z popredných značiek, pokiaľ ide o poľovnícku výbavu. Má obrovský výber kvalitného outdoorového oblečenia, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytlo čo najlepšiu ochranu a pohodlie, a to od základných vrstiev až po bundy a nohavice. V ponuke nájdete aj pevnú poľovnícku obuv.

Sucho a teplo za každých podmienok

Sortiment poľovníckeho oblečenia Härkila je prispôsobený tak, aby poľovníkov a všetkých outdoorových nadšencov udržal v suchu a teple za každého počasia. Oblečenie je nepremokavé a priedušné, čo znamená, že zostanete bez pocitu potenia a v pohodlí pri akýchkoľvek vonkajších  podmienkach. Je tiež vetruvzdorné a tepelne odolné, tzn. ochráni vás aj pri nízkych teplotách. Vďaka maskáčovému vzoru či kúskoch v neutrálnych prírodných farbách, ako je napríklad hnedá, tmavo zelená alebo khaki farba, môžete splynúť s prostredím a zostať nepovšimnutí svojou korisťou.

Poľovnícke oblečenie Härkila je vyrobené z odolných materiálov, čo znamená, že vydrží dlhé roky. Sortiment búnd, nohavíc a doplnkov je navrhnutý tak, aby odolal opotrebovaniu, takže si môžete byť istí, že vás nesklame. Härkila ponúka aj celý rad doplnkov, a to vrátane rukavíc, čiapok či batohov, takže na svoje si prídu nielen poľovníci.

Švédska kvalita

Ak hľadáte aj iné spoľahlivé a kvalitné outdoorové oblečenie, potom je švédska značka Fjällräven jasnou voľbou. Založená bola už v roku 1960 a odvtedy je rozšírená po celej Európe. S ich výberom nepremokavého a vetruodolného športového oblečenia zostanete v teple a suchu počas celej vašej výpravy. Okrem toho budete mať aj štýl!

Vďaka širokému sortimentu búnd, tričiek, mikín a doplnkov môžete vylepšiť svoje outdoorové outfity. A vďaka odolným materiálom môžete dôverovať kvalite Fjällräven, ktorá vám zabezpečí pohodlie a ochranu na vašom prírodnom dobrodružstve. Táto vysoko kvalitná značka a jej sortiment určený do prírody má produkty vyrobené zo 65% polyesteru o 35% bavlny. Tento materiál je označovaný ako G-1000 a ide o hustú tkaninu.

Využite na spomínané značky rôzne výhodné zľavové kupóny a možno objavíte aj iné akcie, ktoré vás potešia a ušetria vám pár desiatok eur.

Či už ste skúsený poľovník alebo len začínate, kvalitné oblečenie od značiek Härkila a Fjällräven vám poskytne všetko, čo počas svojich lovov, alebo iných výletov v prírode potrebujete. Vďaka ľahkým a priedušným tkaninám a maskovacím vzorom môžete zostať v pohodlí v akomkoľvek prostredí.