Keď našu oficiálne najlepšiu moderátorku požiadal jej priateľ Viktor Vincze (26) pred kamerami o ruku, niektorí spochybňovali jeho čisté úmysly. To, že naozaj príde k svadbe, neprajníci nepripúšťali. Veď je od neho o desať rokov staršia a nepoznajú sa ani rok! Lenže šťastné partnerstvo sa nemeria počtom rokov, počas ktorých spolu chodili, ani počtom rokov, ktoré ich delia od rokov narodenia. Tým sa riadi aj Adela Banášová. „Mám radosť z Viktora, z nás… Takto to cítim,“ priznala. 

FOTO VNÚTRI Slovenská manželka Federera vyrazila na pláž: Mirka, preboha, rob niečo so sebou!

Bez opätkov

O krásnych svadobných šatách snívajú už malé dievčatká, ale to by nebola Adela Banášová, keby nebola trochu iná. „Možno je to čudné, ale ja som si svoju svadbu nepredstavovala. Snívala som o tom, ako raz budem šoférovať, a videla som sa skôr za volantom, nie pred oltárom,“ smeje sa blondína. 

Zaľúbená Švidraňová konečne ukázala svojho chlapa: Aha, takto vyzerá jej životná láska!

Požiadanie o ruku prebehlo v priamom prenose v televízii.
Požiadanie o ruku prebehlo v priamom prenose v televízii.
Zdroj: TV Markíza

Poznáme detaily svadby Banášovej a Vinczeho: Vieme termín a aj to, kto ich bude sobášiť!

Keďže už nejaký ten rok šoféruje, pokojne môže premýšľať aj o svadbe. Najmä teraz, keď ide do tuhého a v lete bude pod čepcom. „V podstate viem asi to, ako by som chcela, aby prebiehala naša svadba, a mám aj zhruba predstavu o šatách. Najmä mi ide o to, aby som nemusela mať obuté vysoké opätky. Chcem si svadbu užiť, zabaviť sa a neriešiť, že ma bolia nohy z topánok. Pri svojej práci som stále obutá v elegantných lodičkách, oblečená v krásnych šatách a o mejkap sa mi vždy starajú profíci, takže z tejto stránky to nebude pre mňa výnimočné,“ vysvetľuje. 

Banášová s malým nosom: Ako by vyzerali známi ľudia bez typických čŕt?

Šaty podľa Adeliných predstáv by nemali byť príliš obtiahnuté, ale ani v štýle divožienky. Podstatné je, aby nevynikli iba vďaka topánkam s podpätkom, ale práve naopak, aby sa k nim hodili nízke. Všetko okrem tenisiek.  A kto jej ušije šaty? Adela povedala, že ju už kontaktovali z niekoľkých požičovní svadobných šiat, ale s úsmevom dodala, že boj o ňu slovenskí návrhári zatiaľ nezvádzajú. 

Meno človeka, v čích šatách pôjde k oltáru, nechce prezradiť. Je však možné, že so svojimi požiadavkami a predstavami o svadobnej róbe sa zastaví u módnej návrhárky Michaely Ľuptákovej. S ňou totiž spolupracuje najčastejšie a ona jej vždy vymyslí šaty, ktoré jej sadnú ako uliate. Možno jej teda ostane verná.

Rozchod Banášovej a Modrovského: Nebolo to idylické, tvrdí známy bývalej dvojice

Adela nám prezradila o šatách ešte toľko: „Ak sa budem v bielych šatách cítiť dobre, neprezlečiem sa ani o polnoci.“ Vyzradila tým aj to, že s farbou nemieni experimentovať. Zatiaľ...
 

Bez celebrít v programe 

Budúca pani Vinczeová tvrdí, že nemá za sebou veľa svadieb, a tak nevie celkom presne, ako to na veseliciach chodí. Rozhodne však nechce svojich hostí a najmä nie seba stresovať napríklad povinnými tancami. „Keď moderujem nejakú akciu, nehanbím sa, je to moja práca, len čo však mám byť stredobodom pozornosti v súkromí, som z toho v strese. Takže aj kvôli sebe sa budem vyhýbať povinným svadobným atrakciám. Chcem, aby sa ľudia na mojej svadbe cítili v pohode, bavili sa a robili si, čo chcú. Samozrejme, nebudem mať z toho Woodstock,“ prízvukuje s humorom jej vlastným. 

Banášová doplatila na svoju nervozitu: Trapas v priamom prenose!

Párik si užíva spoločnú romantiku.
Párik si užíva spoločnú romantiku.
Zdroj: Martin Domok

Medzi svadobnými hosťami nebudú chýbať ani priatelia z radov celebrít, ale dvojica zatiaľ neplánuje zavolať si niekoho na vystúpenie. „Musím sa však priznať, že až tak dopredu nepremýšľam a neplánujem. Áno, o chvíľu sa budeme brať, ale predtým mám ešte kopu práce a moderovačiek, ktoré riešim, preto to beriem postupne. Všetky detaily budem riešiť neskôr,“ dodáva na záver. A aké priezvisko bude nosiť po sobáši? „Vincze,“ hovorí so samozrejmosťou Adela. 

Prečítajte si viac o Adele Banášovej na Šarm.sk:

VIEME PRVÍ Adela Banášová nám prezradila, ako bude vyzerať jej svadba

Užitočné články, ktoré by si mala prečítať každá žena: