Fanúšikovia čakali na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde mala raperka vystúpiť vrámci svojho turné, celé hodiny. Z 19:00 sa presunul koncert na 21:30.  Speváčka napokon pred polnocou oznámila, že nevystúpi, pretože špeciálne efekty, ktoré potrebuje k vystúpeniu, sa nedajú uskutočniť. Hodila to na nedostatočné elektrické rozvody budovy. Ľudia mohli akurát tak pískať a nadávať. Nepomohlo.

Slovenská agentúra XL promotion, ktorá tu je už takmer 20 rokov sa však ohradila. Štadión podľa nej spĺňa všetky technické štandardy a oni dodržali všetky podmienky zaslané produkciou Nicki Minaj. "Koncert sa neuskutočnil výlučne z neprofesionality tímu Nicki Minaj," oznámili organizátori na facebooku. Vstupenky sa budú preplácať v plnej výške. 

Fanúšikovia nadávali na raperku ale nepáčil sa im ani prístup organizátorov. Za všetky jeden príklad: "Zlá organizácia zo strany XL promotion (slabá bezpečnosť, totálne nezvladnutá informovanosť, neúcta k fanúšikom, keď ich nechajú čakať hodinu na mraze vo vetre...) ako aj zo strany Nicki Minaj, meškali s technickým vybavením a speváčka odmietla zaspievať aspoň pár songov. Po 5 hodinovom čakaní si mohla ako tak zachrániť reputáciu. Zrejme sa jej nechcelo. Už na ňu nepôjdeme. Amatéri jedni aj druhi. Kopec minutého času, peňazí a energie."

Pozrite si krátke video z jej koncertu, ktorý deň predtým predviedla v Mníchove.


 

Fanúšikovia naložili aj Majkovi Spiritovi, ktorý mal byť jej predskokanom. Aj keď sa snažil prehovoriť americkú kolegyńu aspoň na pár pesničiek, ľudí nahnevalo selfie, ktoré si s ňou urobil a zavesil na instagram so slovom: "Queen."  FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.