Vojvodkyňa Meghan s princom Harrym niekoľko dní dobýjali srdcia Maročanov na oficiálnej návšteve,  vojvodkyňa Kate s manželom Williamom zasa bojovali o náklonnosť v Írsku. Obaja bratia sa skrátka činia, rovnako aj ich manželky, ktoré vzbudzujú pozornosť kam prídu.

Kým pre tehotnú Meghan to bola pravdepodobne posledná "služobná cesta" pred pôrodom, ktorý sa očakáva v apríli,  trojnásobná mama Kate sa už musí činiť. Uhnúť od reprezentácie dvora sa nedá.  V Írsku bol William v októbri v roku 2017 sám, práve v čase, keď Kate čakala svoje tretie dieťa.

Svätica Kate? Duševné zdravie išla propagovať v niečom, z čoho môže PORAZIŤ

Vojvodkyni Kate to po celý čas veľmi pristalo - po prílete sa zvítala s ľuďmi v červenom kabátiku značky Carolina Herrera za 1200 libier. V dobrej nálade sa na ľudí ako vždy trpezlivo usmievala a konverzovala. Manželia navštívili okrem iného aj Národný futbalový štadión. Kate predviedla štíhlu  postavu obtiahnutých nohaviciach a zahrali si symbolicky futbal. Zajazdili si tiež v kajaku na vode či zastrieľali z luku v centre pre deti Roscor Youth Village. Pôsobili veľmi uvoľnene.  

Kate si v Írsku zastrieľala z luku.
Kate si v Írsku zastrieľala z luku.
Zdroj: instagram

Asi najväčšie ovácie zožala Kate ale v krčme, keď sa postavila dokonca za pípu a čapovala do vysokých pohárov pivo. V úlohe krčmára v elegantných šatách Missoni za 1590 libier vyzerala síce zvláštne, ale opäť ukázala, že je schopná baviť okolie a nebrať sa príliš vážne.