Neprajníci na nej často nenechajú nitku suchú a komentujú to, čo je pre každú ženu jedna z najchúlostivejších vecí – postavu a kilá navyše. Speváčka a podnikateľka túto citlivú tému neobchádza a bez okolkov už viackrát priznala, že za zvýšenou hmotnosťou sa skrývajú najmä zdravotné problémy.

Okradla manžela? Patrícia Vitteková čelí problémom!

Patricia sa rozhodla vylepšiť si postavu.
Patricia sa rozhodla vylepšiť si postavu.
Zdroj: Stanislava Hricová

Koniec výhovorkám

Teraz si však povedala, že bolo dosť výhovoriek a ukázala, ako sa snaží s kilami zatočiť. O to viac, že leto je tu a nechce sa schovávať do neforemných handier zahaľujúcich kritické partie.

Čo pre to robí? „Vlastne, úplne všetko! Jedného dňa som sa zobudila a uvedomila si, že so svojím typom postavy, pri všetkých zdravotných komplikáciách, ktorými som prešla, a v mojom veku je čakanie na zázraky bez driny hlúposť a urážka vlastného ja. Vyhovárať sa na zdravotné obmedzenia, nedostatok času, zaneprázdnenosť či na stres vieme predsa každá, ale makať na sebe a poraziť nástrahy ako sviečkovica na smotane, vie len určitá časť, do ktorej chcem patriť aj ja,“ vraví Patricia odhodlane.

Budem zdravá a hotovo! Prečo pije Patrícia Vitteková potajomky voňavú kávu?

Podnikateľka sa nám zdôverila s tým, ako sa stará o svoju krásu.
Podnikateľka sa nám zdôverila s tým, ako sa stará o svoju krásu.
Zdroj: Instagram

Pomohla jej Dara

Naštartovala ju Dara Rolins, ktorej diár dostala na Vianoce od dcér. Speváčka v ňom píše o životnom štýle, ktorým žije. „Motivovalo ma to, priznávam. Preto dnes večeriam bataty z Dariných receptov a nie to, čo dom a chladnička ponúkajú. Pijem prírodné olejové výťažky z byliniek, čo mi krásne naštartovalo metabolizmus a začala som opäť cvičiť. Nedám dopustiť na LPG a pravidelné lymfatické masáže, ktoré teraz beriem ako povinnosť,“ vymenúva aktivity na získanie postavy snov.

Nymfomanka? Títo chlapi sa premleli Pamele Andersonovej v posteli!

Patricia už pol roka absolvuje procedúry LPG, ktoré jej pomáhajú naštartovať lymfu a odbúravať nadbytočné kilá.
Patricia už pol roka absolvuje procedúry LPG, ktoré jej pomáhajú naštartovať lymfu a odbúravať nadbytočné kilá.
Zdroj: Dávid Duducz

Zatočila s lymfou

Patriciu sme zastihli na klinike estetickej medicíny MUDr. Adriany Tomekovej. „My ženy si neuvedomujeme, že stres a strach sú spúšťače chorôb a porúch trávenia. Myslím, že na mne to bolo často vidieť v podobe kolísavej hmotnosti a zalievania tváre a rúk. Prestala som chodiť po lekároch a hľadať príčiny. Začala som makať na sebe každý deň. A začala som sa mať rada. Zverila som sa doktorke, ktorú poznám roky a verím jej. Nič nepreháňa, hľadá prírodnejšie cesty, nové metódy udržania mladosti, čo rieši skoro každá žena po tridsiatke. Dnes to nie je už len trend a márnotratnosť. Je to pre mňa niečo ako návšteva zubára, vnútorná povinnosť, keď sa chcem cítiť dobre,“ netají Patricia. Na procedúru LPG pravidelne chodí už skoro pol roka a vraví, že výsledky vidí aj cíti.

Páni, tá sa ale zmenila! Pozrite sa, čo z Nely Slovákovej urobili plastiky a peniaze!

Speváčka si pochvaľuje LPG procedúry.
Speváčka si pochvaľuje LPG procedúry.
Zdroj: Instagram

V kempe aj vo Francúzsku

Paťa nepoľavila ani v čase náročných príprav letnej sezóny, keď ju čakajú štyri turnusy detského projektu pre deti talentované na šport, najmä futbal. „Čaká ma výnimočný týždeň v akadémii FC Barcelona, kam idem s dvoma chlapcami, veľkými talentmi z našich Vittekcampov. Som hrdá, kam sme sa posunuli,“ teší sa podnikateľka.

SÚŤAŽ: Patricia Vittek vezme nádejný futbalový talent do akadémie slávnej FC Barcelona!

Speváčka a podnikateľka nevynecháva ani drinu vo fitku.
Speváčka a podnikateľka nevynecháva ani drinu vo fitku.
Zdroj: Archív P.V.

Okrem futbalového kempu a deťom v ňom sa, samozrejme, bude venovať aj tým vlastným. „Moje dcéry už šesť rokov trávia so mnou každý júl vo Vittekcampe a myslím, že si to už ani nevedia predstaviť inak. Dnes už sú to veľké baby a sú mi neuveriteľnou oporou, podporou a pomocou. August chcem venovať im a nášmu domu vo Francúzsku – bez mobilu a počítača,“ odkrýva letné plány.

Celebrity bez nánosu mejkapu: Tak toto sa len tak ľahko nevidí!

Paťa je príťažlivá žena, o svoj výzor sa pravidelne stará.
Paťa je príťažlivá žena, o svoj výzor sa pravidelne stará.
Zdroj: Instagram

Daniela Christová si vyrába konkurenciu. Chce, aby boli pekné aj ostatné