Neprajníci na nej často nenechajú nitku suchú a komentujú to, čo je pre každú ženu jedna z najchúlostivejších vecí – postavu a kilá navyše. Speváčka a podnikateľka túto citlivú tému neobchádza a bez okolkov už viackrát priznala, že za zvýšenou hmotnosťou sa skrývajú najmä zdravotné problémy.

Okradla manžela? Patrícia Vitteková čelí problémom!

Patricia sa rozhodla vylepšiť si postavu.
Zdroj: Stanislava Hricová

Koniec výhovorkám

Teraz si však povedala, že bolo dosť výhovoriek a ukázala, ako sa snaží s kilami zatočiť. O to viac, že leto je tu a nechce sa schovávať do neforemných handier zahaľujúcich kritické partie.

Čo pre to robí? „Vlastne, úplne všetko! Jedného dňa som sa zobudila a uvedomila si, že so svojím typom postavy, pri všetkých zdravotných komplikáciách, ktorými som prešla, a v mojom veku je čakanie na zázraky bez driny hlúposť a urážka vlastného ja. Vyhovárať sa na zdravotné obmedzenia, nedostatok času, zaneprázdnenosť či na stres vieme predsa každá, ale makať na sebe a poraziť nástrahy ako sviečkovica na smotane, vie len určitá časť, do ktorej chcem patriť aj ja,“ vraví Patricia odhodlane.

Budem zdravá a hotovo! Prečo pije Patrícia Vitteková potajomky voňavú kávu?

Podnikateľka sa nám zdôverila s tým, ako sa stará o svoju krásu.
Zdroj: Instagram

Pomohla jej Dara

Naštartovala ju Dara Rolins, ktorej diár dostala na Vianoce od dcér. Speváčka v ňom píše o životnom štýle, ktorým žije. „Motivovalo ma to, priznávam. Preto dnes večeriam bataty z Dariných receptov a nie to, čo dom a chladnička ponúkajú. Pijem prírodné olejové výťažky z byliniek, čo mi krásne naštartovalo metabolizmus a začala som opäť cvičiť. Nedám dopustiť na LPG a pravidelné lymfatické masáže, ktoré teraz beriem ako povinnosť,“ vymenúva aktivity na získanie postavy snov.

Nymfomanka? Títo chlapi sa premleli Pamele Andersonovej v posteli!

Patricia už pol roka absolvuje procedúry LPG, ktoré jej pomáhajú naštartovať lymfu a odbúravať nadbytočné kilá.
Zdroj: Dávid Duducz

Zatočila s lymfou

Patriciu sme zastihli na klinike estetickej medicíny MUDr. Adriany Tomekovej. „My ženy si neuvedomujeme, že stres a strach sú spúšťače chorôb a porúch trávenia. Myslím, že na mne to bolo často vidieť v podobe kolísavej hmotnosti a zalievania tváre a rúk. Prestala som chodiť po lekároch a hľadať príčiny. Začala som makať na sebe každý deň. A začala som sa mať rada. Zverila som sa doktorke, ktorú poznám roky a verím jej. Nič nepreháňa, hľadá prírodnejšie cesty, nové metódy udržania mladosti, čo rieši skoro každá žena po tridsiatke. Dnes to nie je už len trend a márnotratnosť. Je to pre mňa niečo ako návšteva zubára, vnútorná povinnosť, keď sa chcem cítiť dobre,“ netají Patricia. Na procedúru LPG pravidelne chodí už skoro pol roka a vraví, že výsledky vidí aj cíti.

Páni, tá sa ale zmenila! Pozrite sa, čo z Nely Slovákovej urobili plastiky a peniaze!

Speváčka si pochvaľuje LPG procedúry.
Zdroj: Instagram

V kempe aj vo Francúzsku

Paťa nepoľavila ani v čase náročných príprav letnej sezóny, keď ju čakajú štyri turnusy detského projektu pre deti talentované na šport, najmä futbal. „Čaká ma výnimočný týždeň v akadémii FC Barcelona, kam idem s dvoma chlapcami, veľkými talentmi z našich Vittekcampov. Som hrdá, kam sme sa posunuli,“ teší sa podnikateľka.

SÚŤAŽ: Patricia Vittek vezme nádejný futbalový talent do akadémie slávnej FC Barcelona!

Speváčka a podnikateľka nevynecháva ani drinu vo fitku.
Zdroj: Archív P.V.

Okrem futbalového kempu a deťom v ňom sa, samozrejme, bude venovať aj tým vlastným. „Moje dcéry už šesť rokov trávia so mnou každý júl vo Vittekcampe a myslím, že si to už ani nevedia predstaviť inak. Dnes už sú to veľké baby a sú mi neuveriteľnou oporou, podporou a pomocou. August chcem venovať im a nášmu domu vo Francúzsku – bez mobilu a počítača,“ odkrýva letné plány.

Celebrity bez nánosu mejkapu: Tak toto sa len tak ľahko nevidí!

Paťa je príťažlivá žena, o svoj výzor sa pravidelne stará.
Zdroj: Instagram

Daniela Christová si vyrába konkurenciu. Chce, aby boli pekné aj ostatné