Kate Middletonová spolu s manželom, princom Williamom a švagrom princom Harrym veľmi úspešne propagujú dôležitosť duševného zdravia. S projektom vyšli v čase, keď si v roku 2017 pripomenuli dvadsiate výročie tragickej smrti ich matky, princeznej Diany, ktorá zahynula pri autohavárii. Bratia o svojej bolesti, ktorú so sebou roky nesú, vtedy prvýkrát prehovorili verejne. 

Williamova manželka sa tentokrát ukázala v základnej škole Lavender Primary School pri príležitosti Týždňa mentálneho zdravia detí. Vojvodkyňa Kate prevzala záštitu nad podujatím, ktoré organizuje dobročinná organizácia Place2Be. Spoločnosť pomáha zlepšovať emocionálne zdravie nielen detí, ale aj celých rodín, učiteľov a zamestnancov škôl.

Pochválila sa fotografiou

Britské médiá zaznamenali, ako Kate v jednom z rozhovorov s deťmi vytiahla z kabelky fotografiu svojej rodiny a pochválila sa ňou. "Toto je fotografia mojej rodiny. Toto je môj manžel a toto sú moje deti. Rodina ma robí šťastnou, radi chodíme spolu von a trávime spoločne čas. A to ma robí šťastnou," povedala im. 

Kate, ktorá reprezentuje kráľovský dvor aj svojím oblečením, sa nahodila do nádhernej zelenej, ktorá pôsobí veľmi pozitívne. Je síce známa tým, že nemá problém obliecť sa za ľudové ceny, tentokrát však prišla v outfite, z ktorého sa môže bežnému Britovi zatočiť hlava.

Hrubšie šaty značky Eponine stoja 2100 libier (2392 eur), kotníkové topánky LK Bennett 295 libier (336 eur).

V kráľovskej rodine je za rozhadzovačnú skôr vojvodkyňa Meghan, ktorá si zvykla na hriešne drahé oblečenie, občas ale prekvapí aj Kate.

FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.