Energická speváčka sa pochválila, že kozmetické úpravy jej nikdy netrvajú viac ako pár minút. „Je pravda, že ja sa s tým nebabrem, iba šup-šup a som upravená. Pred líčením si vždy nastriekam na tvár hydratačnú vodu Vichy a raz týždenne si dám aj nejakú hydratačnú masku,“ prezrádza návod na jednoduchú údržbu pleti.

Veľa ušetrí

Speváčka tvrdí, že je ako „skúšobník“. „Mám kamarátku, ktorá je šéfkou laboratória L’Oréal v Paríži a na mne testuje výrobky. Nie som králik, ale keď je to už v konečnom štádiu, pošle mi balík s odkazom: Okamžite to vyskúšaj! Skúsim si to dať na ruku a ak mi sčervenie, už to nepoužijem,“ vysvetlila.

Netají, že to má výhody, pretože veľa ušetrí. „Držím sa toho, že nie všetko najdrahšie je najlepšie. L’Oréal nepatrí medzi najdrahšie, milujem ho,“ hovor

Celebrity poradňa: Eva Máziková radí, ako sa starať o pokožku v chlade

Krém bez vône

Speváčka hovorí, že nechce zo seba robiť mladicu, ale záleží jej na tom, aby vyzerala najlepšie, ako sa dá. „Ja som šesťdesiat plus, čiže pokožka už potrebuje silný krém. Tak aj vyzerá moja kúpelňa, všetko len opravujem. Čo je však dôležité, líčidlá musia ísť do poslednej bodky z tváre dolu. Kým nie je odličovací tampón úplne biely, neprestanem si čistiť tvár. Potom si dám krém, ktorý stále striedam, napríklad od L’Oréalu, Vichy alebo od Eucerinu, a priam cítim, ako pleť robí mňam-mňam,“ vysvetľuje s úsmevom. Riadi sa však pravidlom, že ak krém ovonia a vonia jej, hneď ho vráti na poličku v predajni. „Krém pleti predsa nemôže ,chutiť‘, keď je plný parfumov a chemikálií,“ konštatuje.

Eva Máziková si dala urobiť oči, ale umelé prsia by nikdy nechcela