Michael Kmeť alias raper Separ má za sebou dva mimoriadne ťažké roky. Po rozvode so speváčkou Tinou musel zabojovať s onkologickým ochorením, no i tieto neľahké momenty v ňom zanechali pozitívnu stopu. Aj vďaka nim si uvedomil, ako miluje svoje deti i samotný život.

Pred časom ste zviedli úspešný boj s vážnou chorobou. Pociťujete dnes nejaké následky?

Už je všetko v pohode, vymotal som sa z toho v priebehu polroka. Dalo by sa to povedať aj tak, že ako prišlo, tak odišlo. Jediné, čo mi zostalo ako následok, je, že mi už nenarástli vlasy. Mám na hlave iba také ostrovčeky, ale na druhej strane, neberiem to tragicky. Holím si hlavu žiletkou, čo som robil aj roky predtým, keďže mám potetovanú hlavu. Chodím pravidelne každé dva mesiace na kontroly a to je celé.

Mnohým vážna diagnóza zmení život. Odniesli ste si z toho nejaké poučenie aj vy?

Možno, že si vážim viac veci, ktoré som bral ako samozrejmosť, napríklad aj samotné bytie.

Ešte pred začiatkom liečby ste ukončili dlhoročný vzťah s Tinou. Mnohí rodičia majú problém vychádzať spolu po rozvode, ako to je u vás?

Úplne super, lebo my sme včas prišli na to, že to medzi nami už nefunguje, takže sme sa vlastne rozišli ako kamoši. Aj naďalej spolu bez problémov komunikujeme.

Nastavili ste si po rozvode nejaké špeciálne pravidlá v starostlivosti o deti?

Vôbec. Rozišli sme sa v čase, keď už naše deti mali istý vek a režim, teda sme ich spolu už roky vychovávali, preto výchova a pravidlá zostali rovnaké.

Na internete sa objavili fámy o tom, že sa nezaujímate o svoju dcéru...

To je jedna z najhorších vecí, ktorá sa mi za moje verejné pôsobenie stala, pretože ja sa snažím byť otcom na 160 percent a deťom sa ozaj venujem.

FOTO Separa s madučkou priateľkou nájdete TU >>>

Zaľúbené FOTO Separa s Tinou hľadajte TU >>>

Sexi FOTO Separovej mladej priateľky hľadajte TU >>>

Roztomilé FOTO Separovej dcérky si môžete pozrieť TU >>>

FOTO Separa z nemocnice počas liečby nájdete TU >>>

Ako Separ trávi čas so svojimi deťmi sa dočítate na ďalšej strane >>>