Dominika Rošková sa zviditeľnila počas šou Let's Dance v roku 2017 ako tanečná partnerka Braňa Deáka. Začala pikantne - netajila svoje nadšenie u toho, že môže trénovať práve tohto herca, pretože doňho bola kedysi platonicky zamilovaná.

Počas šou sa šuškalo, že sa zblížili viac ako sa na kolegov patrí, obaja ale akýkoľvek intímny vzťah odmietali. Reči sa šírili aj preto, že ich tanečné vystúpenia boli nabité erotikou. Pri jednom z nich z nich už mnohí hovorili o prestúpení hraníc toho, čo na parket patrí a čo nie. Póza, keď je herec nad Dominikou a ona ho obopína nohami, vyvolala vášnivú diskusiu. Tanečnica však toto umenie obhajovala ako bežné.

PLES 2019: Šaty Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej boli spredu nádherné. Ale keď sa otočila...

Nezabudnuteľný slowfox Dominiky a Braňa.
Nezabudnuteľný slowfox Dominiky a Braňa.
Zdroj: Emil Vaško

Možno práve preto, že sa prezentovali hlavne cez okatú zmyselnosť, si napokon vo finále odniesol prvenstvo Vlado Kobielsky s Dominikou Chrapekovou.

Fotografia na schodoch

Dominika Rošková je profesionálka, ktorá pozbierala množstvo ocenení. Tento rok bola medzi pozvanými na devätnásty ročník Plesu v opere. Na večer ju obliekla jej dvorná návrhárka Zarina Šimkovič. V šatách z hodvábneho saténu patrila medzi najelegantnejšie ženy večera.

Príchod po červenom koberci do historickej budovy SND.
Príchod po červenom koberci do historickej budovy SND.
Zdroj: Emil Vaško

Róbu zvečnila na schodisku v SND aj zozadu. Vyzerala romanticky a zmyselne zároveň. Vlečka z nej robila skutočnú princeznú.

FOTOGRAFIU EFEKTNEJ RÓBY ZOZADU NÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU.