Výstrednosťou a podrezaným jazykom sa preslávila v šou Hotel Paradise. Odvtedy ubehlo už osem rokov a Zuzana toho postíhala až-až. Pozornosť sa snažila upútať rôznymi spôsobmi. Neprekážalo jej zverejňovať nahé zábery a živila sa imidžom naivnej, ale vulgárnej blondínky.

Chválila sa
 obrovskými
 silikónmi,
 ale už si
 ich dala
 zmenšiť.
Chválila sa obrovskými silikónmi, ale už si ich dala zmenšiť.
Zdroj: Archív Z.P.

Taký bol aj jej veľký deň, keď povedala áno svojmu priateľovi Renému Strauzovi. Na svadbe šokovala svadobnými šatami cukríkovej farby údajne za dvadsaťtisíc eur. Na nohách by ste jej lodičky však hľadali len márne, prišla totiž v teniskách.

Starému
 nosu
 a zubom je
 koniec.
Starému nosu a zubom je koniec.
Zdroj: Archív Z.P.

Zhodila 16 kíl

V čase svadby už mala urobený nový chrup. Vôbec, s prerábaním má Zuzana veľa skúseností. Niekoľkokrát si dala zväčšiť prsia, až si ich napokon dala zmenšiť. Odzvonilo aj peroxidom vybieleným vlasom a zo Zuzany je tmavovláska. Svojich fanúšikov však stihla prekvapiť už aj modrou či ružovou hrivou. Zväčšenie pier a úprava nosa sú na fotkách tiež dokonale viditeľné. A zmenilo sa jej aj telo, lebo schudla viac ako šestnásť kíl.

Jej chrup je dnes
 dokonalý.
Jej chrup je dnes dokonalý.
Zdroj: Archív Z.P.

Toto ma živí

Jej sledovateľom na Instagrame vŕta hlavou, ako je možné, že si užíva toľký luxus. Toto je jej odpoveď: „V prvom rade ma najviac živí reklama, ktorú robím na živnosť. To mi najviac zarába. Mám toho oveľa viac, ale nie je dobré, aby ľudia všetko vedeli. Robím v gastronómii, mám kolekcie oblečenia, plus som spolumajiteľka internetového obchodu a predajne v Bratislave a čoskoro otváram prekvapenie,“ vysvetlila na Instagrame.