Temperamentná Lucia (38) nemala v láske príliš veľa šťastia, ale prezradila, že je už vyše roka spokojná po boku scenáristu Mareka, ktorého doteraz ukrývala. „Neukrývam ho, ale on je rád v ústraní, tak sa to snažím rešpektovať, ako sa len dá. Som s ním veľmi šťastná. Stretla som muža, ktorý sa ku mne perfektne hodí. Dávno som nemala vzťah. Spoznávame sa, zisťujeme o sebe nové veci, je to zábavné, vôbec sa nenudíme. Učím sa vo vzťahu znova plávať,“ priznáva s úsmevom.

VIDEO: Varovanie známeho lekára. Do mesiaca začnú ľudia masívne zomierať

S Marekom sa
 zblížili vďaka šou
 Všetko čo mám rád.
S Marekom sa zblížili vďaka šou Všetko čo mám rád.
Zdroj: TV JOJ

Spojil ich Kandráč

Dvojica sa zoznámila už pred rokmi , ale zaiskrilo to len nedávno. „Vnímame sa dlhé roky, a Marek sa mi vždy páčil, je to presne môj typ, tmavý kučeravý urastený námorník. Ale až teraz prišiel pre nás ten správny čas.“ Aj keď sa dvojica navzájom registrovala, poriadne iskrenie nastalo až po natáčaní šou Všetko, čo mám rád. Marek totiž spolupracuje na jej výrobe a herečku si pozvali vyspovedať moderátori Ondrej Kandráč a Štefan Skrúcaný.

V šou Všetko čo mám rád sa zrodilo prekvapenie.
V šou Všetko čo mám rád sa zrodilo prekvapenie.
Zdroj: TV JOJ

Nezbláznim sa

Postupne po niekoľkých sklamaniach už o svadbe prestala snívať. „Asi som sa zmierila s tým, že sa to možno nikdy nestane. Ale nikdy to nie je nemožné. Nezbláznim sa, ak sa aj nevydám, ale asi by sa mi to páčilo,“ dodala s tým, že je romantička, ale so zmyslom pre humor. Dvojica začína riešiť spoločné bývanie, takže vyzerá to tak, že herečka, čo sa rada túla po svete, sa chystá konečne usadiť.