Ako sme už v prípade Dominiky zvyknutí, potrpí si na honosné oslavy zamerané na detaily. Po tom, ako pred dvomi rokmi usporiadala „baby shower“ vo vychytenom podniku na brehu Dunaja s výhľadom na Hrad, na rovnakom mieste aj Jakubkove krstiny a minulý rok už oslavu jeho prvých narodenín v zámockom parku, opäť vybrala špeciálne miesto. Pre jeho romantické čaro ho vyhľadávajú páry ako miesto svadobných veselíc.

Malá svadba

A veru aj v prípade oslavy druhých narodenín Jakubka išlo skôr o malú svadbu. „Vymýšľala som to asi pol roka,“ zaskočila nás Dominika so smiechom. „Aj manžel Michal mi vždy hovorí, že naše oslavy sú ako malá svadba. Minulý rok som mala na Jakubkovu oslavu tému ,Jakub z neba‘ a teraz som chcela, aby to bolo rovnako krásne alebo aj krajšie. Takže si to vyžadovalo novú tému a postupne som sa dopracovala k tomuto – špeciálnej grafike,“ prezradila nám Dominika pointu loga oslavy. Bola ňou podobizeň jej malého pokladu. „Už druhý rok som spolupracovala s jednou šikovnou grafičkou. Mala som inšpirácie aj z Instagramu a ona Jakubka pekne prekreslila podľa fotky a potom to dala do počítačovej formy. Toto logo som chcela umiestniť na všetko, čo sa dalo – na pozvánku, na vstup s balónmi, na servítky, slamky, skrátka aby sa to celé nieslo v atmosfére jeho loga. Milujem sa vyhrať s detailmi, každý jeden je vyšpičkovaný,“ netají.

Darček s podobizňou

Aj hostia si domov odnášali, ako to býva zvykom na svadbách, výslužku – každý dostal darček s Jakubkovou podobizňou. Dominika netají, že všetky oslavy jej na kľúč organizuje a technicky zabezpečuje agentúra. „Robia najmä svadby, ale aj iné eventy. Som s nimi na rovnakej estetickej vlne, takže sa na nich môžem stopercentne spoľahnúť. Ja si to celé vymyslím, ale, samozrejme, potrebujem agentúru, ktorá to dá dokopy.“

Víťaz medzi darčekmi

Oslávenec síce v dvoch rokoch ešte príliš nevníma, aké darčeky dostáva, no zabodoval, a nielen uňho, ten, ktorý mu venoval krstný otec, štylista Andrej Kusalík. „Tento úplne vyhral ako darček oslavy,“ smeje sa Dominika na margo detského skútra Vespa. „Bol to nielen najväčší Jakubkov hit, ale všetkých detí. Všetci na ňom chceli jazdiť. Keď nám Andy povedal, že mu kúpil skúter, najprv sa nám zdalo, že je ešte skoro. Ale malý je typický chalan, ktorý miluje motorky, bagre a rôzne iné mechanizmy. Keď sa bicyklujeme a vidí motorku, hneď kričí ,brm brm‘, takže keď zbadal skúter, ostal očarený. Dve hodiny bol len na Vespe, bol z nej úplne unesený a aj medzi deťmi sa takmer strhla bitka. Zuzka Kubovčíková Šebová mi na druhý deň písala, že sa páčila aj jej synovi a že mu ju už objednala. Skrátka, skúter bol darčekový víťaz oslavy,“ konštatuje Domča so smiechom.

No pobavila sa aj sama na sebe na sociálnej sieti, kde k príspevku s nafukovacím hradom pripísala poznámku, že tak to vyzerá, keď je človek „chorý na detaily“ a zoženie biely hrad, aby ladil s výzdobou.

Hoci Cibulkovej synček má len dva roky, pomaly si zvyká na šoférovanie, veď ako darček dostal okrem iného aj nadupaný elektrický skúter značky Vespa, ktorého cenovka je približne 200 eur.
Zdroj: Instagram - Dominika Cibulková