Aneta sa za veľkú mláku vybrala s mamou, otcom, troma synmi a mladšou dcérou partnera Mirka Lejkou (13). Jej rodiča otec Albert (76), mama Anna (70) a jej traja synovia Daniel (10), Gabriel (6) a Nathan (5) ešte nikdy tak ďaleko neleteli. „Primárne sme išli do Las Vegas na majstrovstvá sveta v stolnom tenise veteránov, na ktorých sa zúčastnil aj môj ocko. Ja som tam bola ako jeho asistentka, či ,trénerka‘, ostatní povzbudzovali. Riešila som najmä organizačné veci, napríklad, kedy bude hrať, pri ktorom stole, kto je jeho nasledujúci súper... Teším sa, že sa mu darilo a dostal sa do tridsiatky najlepších,“ hovorí hrdá dcéra. Okrem turnaja stihli aj viacero výletov, ktoré si užili deti aj Paríškovci seniori. 

Na zápase dedka povzbudzovala celá rodina.
Na zápase dedka povzbudzovala celá rodina.
Zdroj: Archív A.P.

Okrem manažovania celej svojej rodinny Aneta pomáhala ešte aj ockovým spoluhráčom, ktorí sa tiež zúčasti majstrovstiev sveta. Tiež Slováci, a tak ako Anetiny rodičia ani oni nevedeli po anglicky.  Na majstrovstvá leteli na vlastnú päsť a vyskytli sa nejaké problémy s letenkami, ktoré im pomáhala riešiť ochotná Aneta.  

Našťastie dnes už Aneta Parišková nie je na všetko sama a v Amerike na svoju lásku čakala Miroslav. Jej rodičom aj všetým deťom sa venoval naplno. O tom, ako vyzerá ich láska svedčí aj táto fotografia. 

Skywalk nad Grand Canyonom.
Skywalk nad Grand Canyonom.
Zdroj: Archív A.P.

Viac fotografií z Anetinho výletu nájdete v galérii TU