Medzi pokrokovo zmýšľajúce celebrity patrí aj česká herečka Alena Mihulová.  Určite si ju pamätáte zo slávneho filmu Sestričky, alebo z relatívnej novinky Domácí péče. Zaujala však aj tým, že sa kedysi vydala za režiséra Karla Kachyňu, staršieho o viac než štyridsať rokov. Mala s ním dnes dospelú dcéru Karolínu.

MÓDNA POLÍCIA z Českých Levov: Češky ukázali prsia, Banášová priesvitné šaty a Kronerová ako salónka!

Babkou nebude

Napriek tomu, že ich láske málokto veril, herečka prežila s Kachyňom krásne manželstvo. Jeho smrť však niesla veľmi ťažko. Problémy riešila alkoholom a vyzeralo to, že s hereckou kariérou je koniec. Napokon však práve vďaka Karolíne našla zmysel života, prestala piť a vrátila sa aj k herectvu.  
Jeden problém však predsa len má. Karolína z nej asi babku neurobí. Netají sa totiž tým, že je lesba. A slávna mama to rešpektuje. Karolínu a jej partnerku Nataliu Wirst vzala v sobotu aj na slávnostné udeľovanie cien Český lev.

Šou Tvoja tvár znie povedome v plnom prúde. Neuhádnete, komu patria tieto sexi nohy!

Kto to ešte priznal

Svoju lesbickú orientáciu už dávno netají speváčka Aneta Langerová. Naplno to priznala, keď sa zamilovala do českej dokumentaristky Olgy Špátovej.
Priateľa s hrdosťou priznáva aj víťaz druhej série českej verzie súťaže Tvoja tvár znie povedome Jan Cina. Kto zo Slovenska si z nich vezme príklad?

Viac na Pluska.sk: