V polovici decembra 2015 sa modelke, ktorú celé Slovensko „rieši“ pre jej pery a predošlý okázalý život v luxuse, zrútil svet. Jej manžela, podnikateľa Sergeja, zatkli vo Viedni a odvtedy ostala na ich syna Alexandra sama. Kauzu spustil Sergejov dlhoročný priateľ a spoločník v biznise Igor Vozyakov.

Boháčka Silvia Kucherenko ale dopadla: Z dubajských klubov do michalovského baru!

Pred pár dňami Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici uznal podnikateľa Sergeja Kucherenka za vinného vo zvlášť závažnom zločine porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a odsúdil ho na jedenásť rokov väzenia a na náhradu škody takmer osem miliónov eur, ktorú firme spôsobil. Kucherenko sa proti rozsudku odvolal. Bude stáť Silvia naďalej po jeho boku?

Sestra Silvie Kucherenko sa na vlastnej svadbe premenila na populárnu speváčku: Z tohto Dara Rolins poriadne zaplače!

Modelka je odhodlaná bojovať za manžela.
Modelka je odhodlaná bojovať za manžela.
Zdroj: Michal Šebeňa

Toto sú najväčšie kozmetické katastrofy slovenských žien: Kimlička vie, ako sa im vyhnete

Aké dni od rozhodnutia súdu prežívate?

Samozrejme, som sklamaná, pretože som verila v spravodlivosť. To, aký rozsudok padol, sa vymyká môjmu pochopeniu. Som šokovaná.

Stále stojíte za manželom. Nie je to len slepá oddanosť partnerovi?

V prvom rade, samozrejme, manželovi verím. Ale v druhom rade viem, ako Vozyakov žiadal od manžela úver. Spával u nás, vyvolával, môj manžel mal z neho nočnú moru. Aj z informácií na internete viem, že Vozyakova označujú za podvodníka. Dvakrát zmenil výpoveď, preto je možné, že klamal orgány činné v trestnom konaní. Pýtam sa, prečo ani raz neprišiel na súd, keď ho predvolali. Mali ho predviesť na súd, navyše, keď manžel trval na priamej konfrontácii s kľúčovým svedkom. Je to jeho právo, aby súd zabezpečil korunného svedka aj policajnou eskortou, ak sa cielene vyhýba, čo Vozyakov robil. Jeho neprítomnosť odôvodnili tým, že má pracovné aktivity v Amerike a nechodí do Európy. Nie je to pravda, klamal. Sú dôkazy, že bol vo Viedni, jeho dcéra dala fotky na sociálnu sieť. Je to veľké porušenie Sergejovho práva na spravodlivý súdny proces. Ešte som nepočula o tom, aby sa súd skončil bez predvedenia korunného svedka. To je megaškandál!

FOTO Sexi oháknutá Kucherenko na súde: Tvrdé slová na adresu hlavného svedka!

Kucherenkovci si aj na spoločenských podujatiach prejavovali lásku.
Kucherenkovci si aj na spoločenských podujatiach prejavovali lásku.
Zdroj: Tony Štefunko

Aké boli vaše pocity po vypočutí rozsudku? Zosypali ste sa?

Pomyslela som si, že to nemôže byť pravda. Že to celé je nonsens a len sa mi to sníva. Viem, ako Vozyakov tlačil na manžela, aby vybavil úver. Pochopiteľne, manžel robil všetko pre to, aby firma fungovala. Vozyakov je prešpekulovaný, míňa na svoj nákladný život, na drahé lietadlá, autá, dovolenky, domy.

Princezná Charlotte má dnes dva roky: Jej prvý oficiálny portrét vás prekvapí! FOTO vo vnútri

Z bývalých priateľov sa stali protivníci. Ste s Vozyakovom v kontakte? Odkázali ste mu niečo?

Neverila som, že také niečo sa môže stať. Igorovi želám, aby zhnil v base v Rusku! Z celého srdca mu to želám. Opakujem jeho slová, ktoré adresoval môjmu manželovi s vyhrážkou, že sa o to osobne postará.

FOTO: Na záberoch Vila Rozborila sa pobavíte. Takto vyzeral pred 19 rokmi!

Na jeseň ste priznali, že ako matka samoživiteľka to nemáte jednoduché a vrátite sa k modelingu. Prijali ste už nejaké ponuky?

Zvažujem ich, ale teraz na to nemám myšlienky. Možno časom.

Dnes ich ledva spoznáte: Spoločná FOTO Plačkovej a Drevenkovej pred plastikami vyráža dych!

Silvia žije v Bratislave so synom a s mamou.
Silvia žije v Bratislave so synom a s mamou.
Zdroj: Michal Šebeňa

Jedna z najobľúbenejších moderátoriek chodí po ulici v pyžame! Čo sa to s decentnou blondínkou deje?

Takže netriete biedu?

Nežijem v žiadnom luxuse, prepychu. Snažím sa žiť dôstojne. Ani ja sa iných nepýtam, z čoho žijú. Navyše, keď sme sa so Sergejom spoznali, nebola som neznáma osoba. Roky som pôsobila v zahraničí ako modelka, fotila kampane a mala už vlastné prostriedky. Kabelky Louis Vuitton alebo Gucci som poznala a mala už pred Sergejom.

Tromfla Lopezku! TOTO je kúsok, ktorým Monika Beňová porazila hviezdu J. Lo

O útokoch, vyhrážkach a tom, ako Silviin život poznačila manželova kauza, sa dočítate v najnovšom vydaní týždenníka Šarm.

Aktuálne vydanie týždenníka Šarm
Aktuálne vydanie týždenníka Šarm
Zdroj: Archív ŠARM

To najlepšie zo slovenských magazínov na Pluska.sk: