Carole Middletonová (63) sa stala súčasťou kráľovskej rodiny v momente, keď jej dcéra Kate (36) povedala áno princovi Williamovi (36). v roku 2011. Nikdy sa ale nezačala považovať za celebritu.

„V roku 1987 som mala dve malé deti a čakala som tretie. Práve sme sa vrátili do Británie zo zahraničia a bola som matkou na plný úväzok. Nechcela som prepásť čas, kedy moje deti budú vyrastať a tak som sa rozhodla pre vlastné podnikanie,“ zaspomínala si pre časopis Good Housekeeping. Z malého biznisu s potrebami na detskú párty vznikol postupne úspešný rodinný podnik s názvom Party Pieces. Carole Middletonová je hrdá na to, že sa jej podarilo do biznisu zapojiť všetky deti.

Harry si uctil priateľa, ktorý tragicky zahynul. A Meghan rečnila...

Carole Middeltonová so synom Jamesom.
Carole Middeltonová so synom Jamesom.
Zdroj: Getty Images

SEM sa sťahuje princ Harry s Meghan. Luxus vymenili za skromné sídlo

„Kate vymyslela značku produktov pre oslavy narodenín ročných detí, Pippa sa pustila do blogu, ktorý chýbal a James prišiel s ideou osobných koláčikov,“ povedala. „Všetci vlastne vyrastali spolu s mojou prácou. Firma je pevnou súčasťou nášho života, veľa sme o nej hovorili. Stále si od detí pýtam rady a kladiem otázky: Čo si o tom myslíš?“, priznala, že je pre ňu názor detí stále dôležitý.

Prečo sú všetci z tohto na pohľad obyčajného interview, ktoré bude celé publikované v spomínanom časopise až v januári prekvapení? Preto, že Carole Middletonová mlčala celých pätnásť rokov. Aj keď začala Kate randiť s Williamom, k ničomu sa nevyjadrovala. Po celý čas odmietala žiadosti o interview v snahe zachovať čo najväčšie súkromie svojej ostro sledovanej dcére Kate a ich mladej rodine. A teraz poskytla hneď dve interview behom jedného týždňa. Zhovárala sa aj s redaktorkou z Daily Telegraph.

Treba ale povedať, že zvedaví fanúšikovia Kate a Williama sa toho o nich veľa nedozvedia. Je to skôr propagácia firmy, ktorá oslavuje okrúhle výročie, ale vôbec nepotrebuje publicitu. Darí sa jej. Špekuluje sa o tom, že sa snaží aj takto urobiť lepší imidž svojej dcére, ktorá má vraj problémy s americkou švagrinou. 

Kate a Meghan sú vraj na nože.
Kate a Meghan sú vraj na nože.
Zdroj: profimedia.sk

FOTO: Neprehnala to?! Tehotná Meghan prišla na charitatívny večer. Chcela byť za peknú, ale...

Mám úžasných zaťov

V rozhovore pre Daily Telegraph sa babička následníka trónu, princa Georgea, označila za praktickú ženu. Na prvom mieste v jej živote bola rodina a tak to aj ostane. Prezradila, že najväčší strach mala z toho, že keď jej deti uzavrú manželstvo, odsťahujú sa, a stratí s nimi kontakt. „Najviac som sa bála, že prídem o rodinu, ale ostali sme si blízki,“ povedala.

Vyjadrila sa aj k partnerom svojich detí – princovi Williamovi a manažérovi Jamesovi Matthewsovi, ktorý si vzal jej dcéru Pippu: „Mám dvoch úžasných zaťov a dúfam, že budem mať aj skvelú nevestu.“

Carole Middletonová je babičkou princa Georgea (5), princeznej Charlotte (3) princa Louisa (7 mesiacov) a najmladšieho vnuka jej porodila Pippa v októbri – volá sa James.

VIAC FOTOGRAFIÍ NÁJDETE TU.