Dokonale sa obliecť je pre členov kráľovskej rodiny absolútna samozrejmosť. Hoci si Kate Middletonová získala spočiatku ľudí aj tým, že sa občas objavila v šatách z bežného obchodného reťazca za pár libier,  nemôže sa tak obliekať stále. Po tom, ako sa do paláca privydala aj Meghan Markle, je na čo pozerať. Mladé ženy  sú pod prísnym okom verejnosti, ktorá ich rada porovnáva a sleduje od hlavy po päty. Prakticky vždy sú dokonale upravené najmä počas oficialít. Asi prvý veľký trapas sa podaril Meghan v čase, keď bola v októbri minulého roka s manželom, princom Harrym na prvej zahraničnej návšteve. Vojvodkyňa, ktorá bola v počiatočnom štádiu tehotenstva, absolvovala Austráliu, Fidži, Tongu a Nový Zéland počas 16 dní.

Prezliekala sa v lietadle a...

Keď Meghan vystúpila na letisku v kráľovstve Tonga, mala na sebe nádherné červené šaty. Sebavedomo zišla po schodoch na uvítací červený koberec a potom už kráčala ruka v ruke s Harrym, v lodičkách od Manola Blahnika a s kabelkou Christian Dior.

Meghan to veľmi to pristalo, ale už pri vystupovaní z lietadla pozorní fotografi zachytili visačku na sukni.

Meghan už pri vystupovaní z lietadla vykukla cenovka.
Zdroj: Profimedia.sk

 Zdalo sa, že tento trapas nič neprekoná. Ale predsa.

Kate Middletonová sa vybrala na návštevu detského centra Henry Fawcett Children's Centre v Londýne. Obliekla si nádhernú fialovú blúzku značky Gucci a široké čierne nohavice. Či sa ale ponáhľala alebo netušila, ako sa blúzka oblieka, netuším. Isté je, že ju mala naopak. Gombičky, ktoré tak Kate miluje, pretože sa často objavuje v šatách zapnutých až po krk, majú byť na chrbáte. Kate ich mala vpredu. Že čosi nie je v poriadku, prezrádzali aj manžetové gombíky

Vo fialovom vyzerala nádherne, škoda, že blúzku zle obliekla.
Zdroj: Getty Images
Gombíky sú na košeli vzadu.
Zdroj: gucci