Jasmina sa na svojom instagrame pochválila fotografiou, z ktorej sála zamilovanosť – stoja na námestí, Rytmus ju bozkáva na líce, ona ho drží okolo krku. Záber vznikol počas výletu do Bosny a Hercegoviny, v Sarajeve, v meste, ktoré Jasmina miluje. Ľudia sú rôzni a tak sa Jasmina ozvala opäť: "Keďže vidím, že niektorých doslova nasiera, ako milujem Balkán, tak som sa rozhodla niečo vysvetliť, i keď viem, že nemusím."

Láska zo Sarajeva.
Láska zo Sarajeva.
Zdroj: instagram Jasmina Alagič

Dominika Cibulková konečne oznámila veľkú novinku. Už sa rozhodla, že prišiel správny čas

Pripomenula, že jej mama je Maďarka je šťastná za jej energiu, jej temperament, jej vášeň, keď počuje čardáš. Jej otec je Bosniak. "Ja mám otcovu krv. A verte mi, krv nie je voda. Od malého malinkata som bola čistá Balkánka. Temperamentná, hlučná, s láskou k balkánskej hudbe takou veľkou, že pri niektorých skladbách mám pocit, že rozbijem pol mesta a srdce mi radosťou a láskou roztrhne! Som hrdá! Strašne moc! A nehanbím sa, ani sa nikdy nebudem za to hanbiť!," zaprízvukovala Jasmina tak, aby sa o jej slovách nedalo pochybovať. 

Ale dodala: "To však neznamená, že nemilujem Slovensko. Milujem a veľmi, preto tu žijem! Bosna ekonomicky nesiaha Slovensku ani po kotník. Je to povojnová krajina, takže je to prirodzené. Mám pocit, že je tu i napriek nariekaniu mnohých veľa možností a mimo toho krajina je krásna! Je právom byť na čo hrdý nielen keď ide o hokejový zápas. Nevyháňajte ostatných, neponižujte, nech sa vráti každý odkiaľ je, pozrite sa na ostatné vyspelé krajiny, v mieri spolu všetci žijú bez ohľadu na pôvod. Ja milujem inakosť ľudí a hlavne čo milujú život. Chápem však, že nie každý sa s tým stotožňuje.“ Poprosila všetkých, ktorí chcú byť negatívni iba z princípu, nech idú o tom hovoriť niekde inde, ako na jej profile. Čo dodať? Má pravdu.

Pripomeňme ešte, že Jasmina dostala od Rytmusa ten najkrajší prsteň v živote, práve v Bosne, v meste Tuzla. Tam ju totiž v novembri požiadal o ruku. "Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit aký som zažil," oznámil vtedy raper na instagrame.