Veronika a Daniela Nízlové sa musia obracať, keďže sú single, samy sa starajú o svoje dcéry Lindu a Neu. Našťastie, keď potrebujú, vypomôžu im s nimi rodičia, takže baby si pochvaľujú, že napokon všetko v pohode zvládajú a sú spokojné aj takto. Navyše, ich dievčatá sú si vekovo blízke, keď mladšia z nich, Nea, ešte trošku podrastie, budú z nich ozajstné parťačky a budú vyrastať v podstate ako sestry.

Keďže Veronike a Daniele s dcérami občas vypomôžu ich rodičia, môžu si dovoliť od dcér na chvíľu aj odísť a užiť si aj trochu zábavy. Tak to bolo aj nedávno, keď si vyrazili do Prahy na Česko Slovenský ples. "Dnes na prenádhernom plese v Prahe! Ďakujeme za pozvanie," napísali na sociálnej sieti.

FOTO Pozrite, v čom išli Twiinsky na ples! A tie vlasy!

Veronika a Daniela svojím outfitom zaujali, vybrali si šaty od tureckého návrhára, ktorý ich pravidelne oblieka. Ako priznali, príprava na ples im trvala asi hodinu. A pozrite tie ich vlasy! Keď ich obidve takto zbadala Kristína Tormová, komentára sa nezdržala, veď pozrite FOTO v GALÉRII, to nemá chybu!