Zväz autorov a interpretov populárnej hudby odovzdal výročné ceny. Sošky mikrofónu si prevzala Sima Martausová, Martin Ďurinda a Horkýže Slíže. „Naposledy som vystúpil na pódium a prevzal si cenu v minulom storočí v roku 1994 za vianočný album Tublatanky. Cena ma potešila najmä preto, že v ZAI hlasujú vlastne konkurenti, ktorí sú rovnako speváci, gitaristi, skladatelia a ľudia z hudobnej brandže,“ neskrýval radosť Maťo Ďurinda. Až tak, že pri preberaní ceny odhalil malý nedostatok. Spevák síce na blížiacu sa šesťdesiatku nevyzerá, no štíhlu líniu, ktorou bol celý život povestný, už narúša vypuklé bruško.

Martin Ďurinda neskrýval z ocenenia veľkú radosť.
Martin Ďurinda neskrýval z ocenenia veľkú radosť.
Zdroj: René Miko

Synov Wandy Adamik Hrycovej hospitalizovali a ona?! Podpísala reverz!

Moderátor plavec

Sima Martausová dostala už tretiu cenu ZAI.  „Minulý rok som veľa koncertovala a nahrávala nový album, bol to veľmi náročný rok. Veľmi sa teším z ceny, tento rok som ju nečakala. Priala som ju ostatným nominovaným, tešila by som sa, keby vyhrala Zuzka Smatanová či Janka Kirschner. O to viac si to vážim,“ vyznala sa.

Najlepšia speváčka Sima Martausová v rozhovore s moderátorom Štefanom Chrappom.
Najlepšia speváčka Sima Martausová v rozhovore s moderátorom Štefanom Chrappom.
Zdroj: René Miko

Šokujúce zákulisie nového seriálu odhalené! O tomto divák ani len netuší...

Hudobným redaktorom roka sa stal Roman Bomboš z Rádia Slovensko. Cenu za celoživotnú podporu slovenskej hudby v médiách si odniesol legendárny moderátor verejnoprávnej ORF z Rakúska Udo Huber. „Dobrý večer, drahí priatelia, za mikrofónom je Udo Huber... To som sa nenaučil kvôli dnešnému večeru, ale viem to už od roku 1968, keď sme v Rakúsku intenzívne počúvali vaše správy. Vašu krajinu poznám nielen pracovne. Ja som totiž súťažne plával a v sedemdesiatych rokoch sme mali v Topoľčanoch a v Nitre tréningové tábory a na Slovensku veľa súťaží,“ prezradil Udo Huber, ktorý si cenu prevzal osobne za účasti štábu rakúskej ORF.

Roman Bomboš a Udo Huber si štrngli mikrofónom a pivovým pohárom.
Roman Bomboš a Udo Huber si štrngli mikrofónom a pivovým pohárom.
Zdroj: René Miko

FOTO: 10 najkrajších PRINCEZIEN vo svadobnom

Túto chybu už neurobím. Herca Adyho Hajdu prepadli výčitky!

Dráždila manžela! Známu missku sme prichytili v kabínke a len v spodnom prádle!