Nič netrvá večne, ani láska k jednej slečne. Na vlastnej koži to aktuálne pociťujú aj blonďavá jojkárska moderátorka Katarína Jesenská (47) a známy taliansky šéfkuchár Andrea Ena. Ich viac ako ročný vzťah stroskotal.

 

Nie sú už ani kamaráti

Sicílčan, ktorý u nás takmer už sedemnásť rokov podniká v gastronómii, podľahol Kataríninmu čaru počas nakrúcania relácie Na chalupe, keď ju spolu so štábom pozval do svojho víkendového domu v Tirolsku.

Ich láska bola vášnivá a Andrea si obľúbil aj Kataríniných dvoch synov. Dnes to však už nie je aktuálne. Koniec vzťahu nám priznal fešný Sicílčan a nič nezahmlievala ani Katka.

„Môžem to potvrdiť. Radšej sa však k tomu nebudem vyjadrovať. Keď chce, môže tak urobiť ona,“ povedal nám milo, no smutne Andrea a opísal, ako si lieči zlomené srdce: „Veľa pracujem,“ priznal úprimne s tým, že s ex láskou už nie sú ani len v kamarátskom kontakte. Ohľadom priateľstva to však jeho bývalá láska vidí inak a vo veci rozchodu bola o niečo výrečnejšia. „Rozišli sme sa začiatkom roka, ale naďalej sme zostali priateľmi a som vďačná za všetky spoločné chvíle, ktoré sme zažili. Bol to zaujímavý rok, verím, že pre nás oboch a vnímam to tak, že nastal čas ísť vlastnou cestou,“ zhodnotila blondínka.   

 

 

Očarí ho ďalšia?

Gurmána a milovníka pekných žien priviala na Slovensko takmer pred sedemnástimi rokmi láska k istej Ružomberčanke. Ani po ich rozchode neuvažoval nad návratom do rodnej slnečnej krajiny. Je aj teraz otvorený novým možnostiam, čo sa týka žien a nového vzťahu? „Ale áno,“ uzavrel so smiechom. 

Terapia exotikou

Zatiaľ čo Andrea zarezáva medzi svojimi gastro prevádzkami v Bratislave a Ružomberku, jeho expriateľka si užívala s kamarátkami dva týždne na Bali. Či to bola terapia po rozchode, nevedno... Isté je však to, že výlet si užívala na plný plyn, s čím sa chválila aj na sociálnej sieti.