Meghan Markle sa už zžila s kráľovskou rodinou, jej predchádzajúce manželstvo je už ako sen. Teraz si ho ale opäť pripomenula - určite totiž nemohla prehliadnuť správu o tom, čo sa udialo v živote jej ex.

Dnešná vojvodkyňa ešte v roku 2011 povedala na Jamajke áno filmovému producentovi Trevorovi Engelsonovi (41). Plážový obrad trval pätnásť minút a potom nasledovala štvordňová zábava s asi stovkou hostí, kde nechýbala ani grilovačka pod holým nebom a kde alkohol tiekol potokom.

Oficiálny svadobný portrét Harryho a Meghan PREKVAPIL jedným detailom. Briti si to všimli!

Svadba bola veselá a manželia zachovali aj židovské zvyky.
Svadba bola veselá a manželia zachovali aj židovské zvyky.
Zdroj: facebook

Po dvoch rokoch sa však rozišli, oficiálnym dôvodom boli neprekonateľné rozdiely, hlavne však žili každý inde – Meghan odišla nakrúcať do Kanady, on ostal doma v Los Angeles.

Rozvod v roku 2014 vraj Trevor znášal veľmi zle, hlavne keď sa dala dokopy s princom Harrym. Istým druhom pomsty mohli byť aj jeho plány na nakrútenie filmu o herečke, ktorá sa privydá do kráľovskej rodiny, nakoniec ale od zámeru ustúpil pod ťarchou argumentov priateľov. Veď načo robiť zlú krv?

FOTO: Aj vy to vidíte? Meghan má slovenskú dvojníčku, známu speváčku

Žiadna okázalosť

Trevor sa nakoniec upokojil pri novej láske, rodáčke z Los Angeles, s ktorou začal randiť v novembri 2017. Tracey Kurlandovú (32), výživovú poradkyňu, a dcéru bohatého finančníka, požiadal o ruku iba dva týždne po Meghaninom veľkolepom sobáši. Vyzeralo to ako odkaz – pozri, aj ja som šťastný! Keď oznámil novinku na instagrame, napísal k nej: „Najšťastnejší chlap, akého poznám. Pripravte sa na párty!“

Po necelých piatich mesiacoch od zásnub sľub splnil, a pripravil očakávanú svadobnú párty. Sobáš sa uskutočnil v súkromnom dome v Los Angeles, v oblasti, kde žije Kim Kardashian a Kanye West. Portálu dailymail.com jeden zo svadobných hostí prezradil, že to bola skôr menšia svadba v intímnej atmosfére a nad bazénom boli natiahnuté papierové ozdoby: „Nevesta a ženích vyzerali veľmi šťastní." Nech to tak aj ostane. 

Exmanžel vojvodkyne je konečne v chomúte.
Exmanžel vojvodkyne je konečne v chomúte.
Zdroj: instagram/dailymail.com

A tu je spomienka na druhú svadbu Meghan.
A tu je spomienka na druhú svadbu Meghan.
Zdroj: Profimedia.sk