Máloktorý slovenský seriál zarezonuje medzi divákmi natoľko, aby sa so smútkom museli zmierovať s tým, že druhá séria nie je v pláne. To bol aj prípad štyroch verných kamarátok zo seriálu Milenky – Táne Pauhofovej, Gabiky Marcinkovej (30), Antónie Liškovej (41) a Zuzany Norisovej (40). Ich milostné a vzťahové avantúry si nenechalo ujsť veľa žien, ktoré zároveň bavilo sledovať aj dokonalé outfity či luxusné príbytky hlavných hrdiniek.

Dalo sa to čakať! Pauhofovú a Maštalíra dal opäť dokopy osud
 

Určite bolo pred divákov sklamaním, že seriál sa definitívne skončil dvanástym dielom. Producentka Adriana Kronerová sa spolu so synom Jakubom, ktorý projekt zároveň režíroval, rozhodla, že do druhej série nejde. Skrátka usúdili, že v tom najlepšom treba prestať a nie je potrebné príbehy krások „naťahovať“ o ďalších dvanásť častí. Telenoviel máme predsa na obrazovkách dosť.

 

Pracovná zima

Milenky síce z popola nevstali, ale súhra Marcinkovej, Pauhofovej, Liškovej a Norisovej nemohla zostať v zabudnutí. Kronerovci sa rozhodli využiť potenciál tejto úspešnej štvorky. Spojili ich teda opäť, tentoraz však do celovečerného filmu, na ktorom sa pracuje už od deviateho decembra minulého roka. Ako inak, o lásky a komplikácie vo vzťahoch nebude v životoch krások opäť núdza.

 

 

„Áno, je pravda, že film sa stále nakrúca, no treba podotknúť, že to nie je pokračovanie Mileniek. Hráme tam síce my štyri, ale pôjde o romantickú komédiu, ktorá na seriál nijako nenadväzuje,“ prezradila nám jedna z hlavných herečiek Gabika Marcinková. Kto jej a trom ďalším kolegyniam pomotá hlavu tentoraz, prezradiť nechcela. „O deji, obsadení a podrobnostiach hovoriť nemôžem. To uvidia diváci až v kinách,“ povedala nám diplomaticky.

 

Maštalír v hre

Nám sa však podarilo zistiť, že sa na filmovom plátne popri krásnych štyroch herečkách opäť objaví herec Marek Majeský (46) a novinkou pred kamerou bude český Alain Delon – Jiří Bartoška (71).

Čerešničkou na torte je však nikto iný – milenec Táne Pauhofovej, ktorú zo seriálu Milenky poznáme ako ženu bez zábran s obrovským sexepílom. Prekvapením je, že sa v jej posteli objaví stará láska z reálneho života, Tomáš Maštalír, ktorý je navyše šťastne ženatý a teší sa na svoje prvé dieťa.

Herečka s ním kedysi tvorila pár osem rokov a neraz sa v súvislosti s nimi skloňovalo aj slovo svadba. „Je pravda, že ich táto romantická komédia spojí, no obaja to berú ako praví profesionáli. Nikto z nich sa nad tým nepozastavuje. Predsa len, obaja majú iné fungujúce vzťahy. No pravdou je, že na plátne to bude medzi nimi poriadne iskriť,“ prezradil nám náš zdroj.

 

Pracuje aj bábätko

A komu podľahne Gabika Marcinková, ktorá v seriáli podvádzala svojho manžela Alexandra Bártu s Marekom Majeským a otehotnela so svojím kolegom Mariánom Mitašom (38)? „To vám tiež povedať nemôžem,“ zasmiala sa.

Pre Gabiku je toto prvá pracovná príležitosť po tom, čo v októbri minulého roka priviedla na svet dcérku Emu. A ako aktuálne zvláda nakrúcanie snímky, ktorá má zatiaľ pracovný názov Vianočný film? „Tak, že manžel a dcérka sú stále so mnou a všetci to zvládame perfektne,“ uzavrela spokojne, že všetci traja spájajú príjemné s užitočným. Film sa navyše nakrúca aj v krásnom prostredí Tatier...