V poslednom čase sa veľmi obľúbenými na Instagrame stali story či príbehy, v ktorých ľudia svojich sledovateľov vyzývajú, aby im kládli otázky a potom na ne odpovedajú. Tejto forme komunikácie prišla na chuť aj niekdajšia modelka Silvia Kucherenko.

Vie, ako dráždiť mužskú fantáziu...
Vie, ako dráždiť mužskú fantáziu...
Zdroj: Instagram S.K.

Starobu nezakryjú! Ktorým kráskam patria tieto starecké ruky?

Aktuálny či ex?

Silvia už vyše tri roky žije so synom Alexandrom sama bez manžela Sergeja. V decembri 2015 ho zatkli v Rakúsku a teraz si odpykáva jedenásťročný trest. Zvedavé otázky Silviiných sledovateľov sa teda týkajú aj jej muža. Obzvlášť po tom, ako koncom roka prenikla na verejnosť správa o ich rozvode. Jedna z otázok znela: „Si v kontakte s ex?“ Silvia odpovedala: „Tak takto… Ja keď sa s niekým rozídem, nevidím dôvod ostávať v akomkoľvek kontakte. Ale Sergej, to je iné… Je to človek, ktorého si vážim. Jasné, sme v kontakte, aj budeme.“

V jednej z odpovedí nepoprela, že Sergej ešte nie je ex...
V jednej z odpovedí nepoprela, že Sergej ešte nie je ex...
Zdroj: Instagram

Majú s manželmi hádky z lásky? Šóošová a Horváthová nás pustili do súkromia...

Aj ďalšia otázka, respektíve odpoveď brunetky naznačila, že už môže byť reálne rozvedená. „Čo máte spoločné s Ruskom? Máte ruský pôvod?“ znela otázka followera, na ktorú Silvia poskytla túto odpoveď: „Deväťdesiat percent ľudí, ktorí ma nepoznajú, si myslia, že som Ruska (v zahraničí), ale nemám ruský pôvod… Ale desať rokov som bola manželka na pol Rusa a na pol Ukrajinca… Takže asi tak… ale Rusko sa mi veľmi páči… Moskva je top.“

Brunetka vyzvala followerov, aby jej kládli otázky.
Brunetka vyzvala followerov, aby jej kládli otázky.
Zdroj: Instagram

Celeste Buckingham je šťastne zadaná a nerieši už ani kilá navyše. Ale jedna vec ju stále trápi

Stále čaká

Tým, že Silvia odpovedala v minulom čase, teda že bola vydatá a na otázku, či je v kontakte s ex, followera neopravila, dala v podstate jasnú odpoveď na svoj rodinný status. Keď sme ju však kontaktovali, rozvod poprela. „Ešte nie som rozvedená, ale je to v procese. Viac o tom nechcem hovoriť, lebo detaily sama neviem,“ vysvetlila nám.

Manželstvo Silvie a Sergeja bude zrejme čoskoro ukončené.
Manželstvo Silvie a Sergeja bude zrejme čoskoro ukončené.
Zdroj: Archív

ROZHOVOR: Zuzana Mauréry o materstve, nevere, klamstve, psychickej rovnováhe aj veku!

Zrejme teda ešte nejaký čas potrvá, kým sa spravia všetky právne úkony a do kolónky o stave si bude môcť písať slovíčko rozvedená. No jej predsavzatie vychádzať s manželom aj po rozvode priateľsky je nemenné. „K rozvodu dospeli prirodzene. Tým, že tak dlho nie sú spolu, postupne sa ako partneri odcudzili, ale Silvia si Sergeja stále váži a ako otec jej syna bude pre ňu vždy dôležitý,“ okomentoval nám zdroj zo Silviinej blízkosti jej postoj k ešte stále manželovi.

Silvia so synom Alexandrom
Silvia so synom Alexandrom
Zdroj: Instagram

Adela a Viktor v šoku! Nečakaný záver dovolenky v ďalekej exotike

Manželia Jakubiskovci: Deana vie, čo platí na jej Juraja. Hovorí mu tieto nežnôstky...

Iveta Malachovská vie, ako si udržať šťastné manželstvo. TOTO radí všetkým ženám