Martin Mňahončák sa so svojou láskou, architektkou Katkou zosobášil po siedmich mesiacoch randenia, poznali sa však už dávno predtým, z vysokoškolských čias. 

Krátko po svadbe, ktorá sa konala v roku 2010 v deň ich spoločných narodenín netradične v utorok, nám Katka v rozhovore okrem iného povedala: "Martin je aj tvrdohlavý, zásadový a hrozný puntičkár v práci. Vážim si to na ňom. Aj mňa vedie k väčšej zodpovednosti za všetko. A keď ho už chválim, musím povedať, že je poriadkumilovný, vie navariť a určite bude úžasný otec." Keďže je Martin zo štyroch detí a ona má jednu sestru, zhrnula, že oni by mohli mať tri deti. Čakanie na dva prúžky na tehotenskom teste sa však pretiahlo určite viac ako predpokladali. 

Tento týždeň sa však konečne dočkali vytúženého dieťaťa. Katka porodila dcéru Dorotku. Herec to potvrdil pre televíziu Markíza.

Sú milujúcou sa dvojicou.
Sú milujúcou sa dvojicou.
Zdroj: Emil Vaško

Boží dar

Hovorí sa, že menom môžete ovplyvniť veľa v živote dieťaťa. Nomen est omen - vraví latinské príslovie, čo znamená Meno je predurčenie, alebo Meno je osud. Veci okolo osudu treba samozrejme brať s veľkou rezervou, ale akí sú nositelia mena Dorota? 

Dorota má grécky pôvod, v preklade znamená Boží dar. 

Žena s týmto menom vraj vie chytiť príležitosť do rúk, má veľmi silnú vôľu, schopnosť ovládať svoje emócie a správanie aj v ťažkých situáciách. O svoju budúcnosť sa báť nemusí. 

Silná intuícia jej umožní rozpoznať klamstvo a nečestnosť. Dorotám môžete zveriť svoje tajomstvo, nesklamú vás. Sú prajné a vedia podržať blízkych a priateľov. Sú tiež veľmi cieľavedomé.

Ich ochrannými farbami sú fialová, žltá a hnedá, z kvetov je to levanduľa a z drahých kameňov jantár a ónyx.

Manželom gratulujeme.