Barbara Haščáková (39) a Erik Aresta ako duo Mc Erik & Barbara dobýjali v deväťdesiatych rokoch všetky diskotéky. Keď ale speváčku zlákala Amerika, fanúšikovia boli sklamaní a Erik, ktorý o sebe v markizáckej relácii Tvárou v tvár dokonca povedal, že on nikdy nebol žiaden extrémne dobrý spevák, sa s úspešnou kariérou rozlúčil. "Nemal som plán B," priznal. 

V roku 2010 sa pokúsil o zmŕtvyvstanie dua, ale žiadna veľká vec sa napokon nekonala.  Barbara je aj po rokoch veľkým fenoménom a Markíze sa ju podarilo dostať do valentínskej Chart Show.  Od smrti svojho otca, akademického maliara Jozefa Haščáka, ktorá ju úplne položila, sa na Slovensku objavila len dvakrát.

Nakrúcanie hudobnej šou prebiehalo koncom roka 2018. Podľa informácií Nového Času Markíza zaplatila okrem honoráru za odspievanie piesne Sen, aj hotel  a letenky. Ako ale neskôr priznala týždenníku Plus 7 dní, o svoj honorár aj prišla počas večerného záťahu v Bratislave.

Na Barbarinom profile na sociálnej sieti sa aktuálne objavil šokujúci status:  "Môj manžel je násilník, pomôžte prosím!" Keď sa jej začali ozývať priatelia, dodala, že ju manžel zbil "ako vždy". Robí to vraj už roky. "Sused už chcel volať políciu. Asi aj zavolal. Videl, ako ma bil," dodala.

DRUHÝ ŠOK! Barbara Haščáková obvinila ďalšiu osobu z násilia. Je to vážnejšie ako sa zdá

Barbara s manželom.
Barbara s manželom.
Zdroj: facebook

Klopila zrak

Čo sa deje, nevedno. V každom prípade, pri pohľade na Barbaru v Chart Show neuniklo nikomu, že pôsobila veľmi neisto, klopila zrak, dávala si pozor, aby o sebe nič nepovedala. Na otázku, ako sa má, odpovedala moderátorke Adele Vinczeovej, že keď ju vidí, tak sa má dobre. A kto dokáže čítať reč tela, nemohol si nevšimnúť ešte jedného detailu - veľakrát sa postavila do obrannej pozície, keď si rukou akoby vytvárala bariéru medzi ňou a okolím. Kedysi sebavedomá Barbara, ktorá sa vlnila a skákala po pódiu bola preč. Samozrejme, že dnes jej ťahá na štyridsiatku, ale akási vyplašenosť a smútok sa nedali prehliadnuť.  Adela, nadšená z toho, že ju vidí prvýkrát naživo, ju musela na záver objať.

Adela ju krátko vyspovedala, Barbara však nič osobné nepovedala, klopila oči, ruku na tele si držala ako podvedomú bariéru a ochranu.
Adela ju krátko vyspovedala, Barbara však nič osobné nepovedala, klopila oči, ruku na tele si držala ako podvedomú bariéru a ochranu.
Zdroj: TV Markíza