Kto si myslí, že Sandra Rozborilová miluje nablýskané večierky v drahých šatách a lodičkách, mýli sa. Radšej skočí do pohodlných tenisiek a dá ruksak na chrbát. Zvykne sa hovoriť, že každá žena je na niečo márnivá a jej slabosťou sú buď topánky, kabelky, alebo šperky.

To však nie je prípad lekárky a manželky moderátora Vila Rozborila (52). Tomuto vzorcu sa úspešne vyhýba a popravde jej to vôbec neprekáža. „Jediné, čoho mám doma naozaj dosť, sú čierne rifle a bundičky do pása. Priznávam, že aj keď ich nepotrebujem, vždy v obchode skončím pri ich nakupovaní. No a, samozrejme, mám aj slušnú zbierku tenisiek,“ priznáva farbu Sandra Rozborilová.

Aj Sandra Rozborilová musí zniesť v manželstve kompromisy. Jednu vec by najradšej ale nerobila
 

Robí to nasilu

Pri dopĺňaní svojho šatníka či doplnkov si vždy poradí bez odporúčaní iných. Hoci prácu osobných štylistov nepodceňuje, myslí si, že sa vie odhadnúť najlepšie sama. Takisto tvrdí, že aj bezchybný outfit sa dá dotiahnuť tak, že nebudete „ovešaná“ značkami od hlavy po päty. „Samozrejme, že mám rada kvalitu, no leto napríklad trávim v obyčajných plátených Converse teniskách, čo má na sebe každá druhá žena. Samozrejme, mám aj značkové veci, no nemám ich preto, že nesú nejaké známe meno, ale že sa mi skrátka páčili. Keď sa mi pozdáva niečo v bežnom obchode, kúpim si aj to,“ vysvetľuje.

Dodáva, že nesvoja sa cíti v elegantných outfitoch s kabelkou v ruke. „Nie som to ja a do elegantnej podoby sa musím vždy prevteliť nasilu,“ smeje sa. „Autentická som v športovom, aj keď môjmu manželovi sa veľmi páči elegancia. Čiže keď ma niekto vidí v lodičkách a šatách, je to väčšinou kvôli nemu,“ priznáva kompromis, ktorý na druhej strane rada pre manžela vo svojom živote urobí.

 

Chanel dedičstvo

Sandra má ideálnu líniu a pri svojej dcére Nine vyzerá skôr ako jej sestra a nie ako mama. Dedí jej mladšia kópia veci, ktoré vyraďuje zo šatníka alebo sa jej jednoducho omrzeli? „Keď sme bývali spolu, tak ten šatník bol spoločný a veľa vecí sme si vymieňali. Aj teraz tam prebieha nejaká výmena, no častejšie si jej veci teraz požičiavam ja,“ priznáva farbu s úsmevom. A ako to je v oblasti slabosti mnohých žien – kabeliek? „Veľkú zbierku nemám. Mám čiernu chanelku, ktorú som si kúpila pred desiatimi rokmi v Paríži. Pri výbere som dbala na tom, aby sa hodila ku všetkému. Je to nadčasová záruka kvality, ktorá bude aktuálna aj o sto rokov.“ Zvykne sa hovoriť, že ikonická čierna chanelka je kúsok, ktorý sa dedí z generácie na generáciu. Súhlasí s tým aj Sandra? „Určite áno! Veď na nej absolútne nevidno známky nosenia. Je to kvalita.“ Z rovnakého módneho domu je aj jej veľmi obľúbený metalický ruksak, ktorý ju v poslednom čase absolútne vystihuje. Na jednej strane ho nosí preto, že mala problémy s platničkou a na druhej strane sa zo Sandry Rozborilovej stala dennodenná študentka. „Chodím na španielčinu a ruksak mi maximálne vyhovuje. Zmestím tam knihy, peračník, peňaženku a všetko potrebné. Natrafila som naň vo Viedni a pri pohľade do výkladu to bola láska na prvý pohľad,“ hovorí. I keď jej nerobí problém kúpiť si kabelku sama, priznáva, že zopár krásnymi kúskami ju obdaroval aj manžel, ktorý dokonale pozná Sandrin vkus.

 

Aj Sandra Rozborilová musí zniesť v manželstve kompromisy. Jednu vec by najradšej ale nerobila